Páli ma záha a necítim sa dobre. Som tehotná?

gabulka19
21. apr 2022

Ahojte baby netuším ci je tu niekto kto by poradil . Budem vďačná netuším ci som tehotná pomôžte. Posledná ms bola 1 . Aprili . Ale necítim sa dobre . Stále ma pali zaha ak viete co to je. Ďakujem za každú radu alebo odpoveď

michaelam2
21. apr 2022

negativne

michaelam2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca84
21. apr 2022

@gabulka19 nic tam nie je, a ani nemoze byt, ked si mala ms 1. aprila, ved je to len 20 dni... 🙈

qwer2019
21. apr 2022

Aj táto otázka mi príde, ako 1.april. 😁
Prepáč, ale ja tam nevidím ani náznak druhej čiarky. 🙂

gabulka19
autor
21. apr 2022

@nelca84 ďakujem

queeninthenorth
21. apr 2022

@gabulka19 ahoj, podľa mna testy sú jasne negatívne a k tej pyroze čo ťa trápi, skôr budeš mat problém s trávením, možno reflux, skús jest 4-5x denne menšie porcie a ak sa to nezlepší určite k lekarovi a možno gastro 🙂

barbora0308
21. apr 2022

@gabulka19 A navod k testom nebol? 🤦
Tehotna na 99% nie si...

anjelicek26
21. apr 2022

Ale ved ked si mala MS rpveho aprila, tak ti ani nemeska, skor mas tyzden do menstruacie, to ti ziaden test neukaze...testuj, ked bude meskat...

gabulka19
autor
21. apr 2022

@queeninthenorth ale ani nejedavam toľko moc len kus . Za celi deň len večerom :(

gabulka19
autor
21. apr 2022

@barbora0308 . Strach lepšie povedané pretože som nemala tak ako zvyknem

oli2782
21. apr 2022

To si ešte ledva po ovulácií. Možno tehotná si ale ešte nie. Snáď chápeš. Palenie bude asi z trávenia a testy máš negatívne

queeninthenorth
21. apr 2022

@gabulka19 neznamená že to naozaj nemusí byt ten reflux, pokial máš tráviace ťažkosti už dlhšie tak určite treba ísť k lekarovi, tehotenstvo to určite nie je

gabulka19
autor
21. apr 2022

@oli2782 chápem a ďakujem vám všetkým, 🙂

gabulka19
autor
21. apr 2022

@queeninthenorth však jasne , len posledne 3 dni som taka na nic . Totiž to sa kúsok aj bojím pretože ta posledná ms nebola tak ako som zvyknutá kedy teda by som mala urobiť ten test ?!

lucinika
21. apr 2022

@gabulka19 mňa tiež palila zaha, stále ma napinalo na zvracanie. Sla som na gastro a nasli mi helicobaktera.

queeninthenorth
21. apr 2022

@gabulka19 určite až keď bude meškať ms a aj pár dni po meškaní skôr nie, lebo by mohlo ísť kľudne aj o biochemické tehu

gabulka19
autor
21. apr 2022

@lucinika
@lucinika ako dlho si to mala ?! Ďakujem za odpoveď
@lucinika

gabulka19
autor
21. apr 2022

@queeninthenorth však práve ďakujem ti 🙂

alienkami
21. apr 2022

Záha ťa môže páliť aj keď máš prázdny žalúdok. Ak máš priveľa žalúdočných štiav, tak sa môžu dostať do pažeráka. Musíš si jedlo rozdeliť na celý deň a nie hladovať a večer doháňať.

queeninthenorth
21. apr 2022

@lucinika 👍 ja úplne rovnako ako ty a bol to reflux

queeninthenorth
21. apr 2022

@gabulka19 zamalicko

gabulka19
autor
21. apr 2022

@alienkami však toto je vtom 🙂 tak ďakujem

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinika
21. apr 2022

@gabulka19 nepamätám si presne, asi mesiac. Mala som zápal žalúdka zapríčinený spomínaným helicobakterom.

sofia_sim36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia_sim36
25. apr 2022

@gabulka19 zdravím práve zažívam niečo podobne… taktiež sa cítim divne,bolest brucha ,pocit po jedle na vracanie poslednú ms som mala 5.4 a pred 11 dnami pohlavný styk uz 3 den sa takto cítim.Beriem sice antikoncepciu ale dúfam že nesklamala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre