Ovulačný test je tmavší ako tehotenský

2. júl 2024

Zeny, co znamena, ked mam ovulacny tmavsi nez tehotensky? Oba su Livsane. Pise v letaciku, ze ovulacny reaguje na hcg, ale cakala by som, ze menej. Posledne krvacanie zacalo pred 28 dnami, medzi tym bol aj negativny tehotensky. Ovulaciu som nenamerala, ale skusali sme aj tak. Mam nepravidelny cyklus kvoli dojceniu.

sisa_s
2. júl 2024

Odkedy ovulacny reaguje na hcg? A este je to vraj v letaku?

autor
2. júl 2024

Prvý bod.

autor
2. júl 2024

Vtipné je, že pri žiadnej ovulácii som takéto pekné LH koľajnice nemala 🙈.

esmee3
2. júl 2024

No, očividne sa podarilo 😊 to že je ovulacny tmavší nerieš, hlavne je, že na tehotenskom sú // 😊

nevenka
3. júl 2024

Ja som mala brutal silny ovulacny, ale tak po tyzdni meskania, vobec nie tak, ze by bol pozitivny skor ako tehotensky. Si tehotna, a tie ovulacne proste neries, ja som si len chcela overit tu teoriu. U mna to nebolo tak, ze by som mala ovulacny skor pozitivny ako tehotensky.

chudnutiesystem
3. júl 2024

@sisa_s ano reaguje

chudnutiesystem
3. júl 2024

Baby ja mam príznaky tehu, a takýto ovulacny test.. Pri prvých dvoch deťoch mi ovulacne testy ukázali tehotenstvo.. Zajtta mi majú prísť tehotenské testy tak uvidíme.. Co poviete

sisa_s
3. júl 2024

@chudnutiesystem ovulacny test ukazuje stale 2 ciarky..roznej intenzity..to potom si kazdy moze odcitavat tehotenstvo ako sa mu zachce...

chudnutiesystem
3. júl 2024

@sisa_s ja si robím pravidelne ovulacne testy a viem ako majú čiarky vyzerať, nikdy som nemala takúto intenzitu pred menzesom... Len keď som bola tehotná 🙂
Cykly ktoré som si sledovala som mala pravidelne ako hodinky

zuzanockamt
3. júl 2024

@sisa_s Tiež to mám odskúšané. Dokážu detekovať aj tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre