Ovulačné špinenie alebo tehotenstvo

14. feb 2023

Ahojte.
31.1 sme mali s manželom styk, 2.2. som dostala menštruáciu ale trvala iba 5dní (zvyknem mať 7dní)a bola to len krv bez zrazenín.
Včera 13.2. som mala celý deň ružovkastý hlien a v podbrušku také divné bolesti iné ako na menzes alebo počas ovulácie, trvalo to iba včera dnes už nič.
Do menzesu mám ďaleko.Môže ísť o uhniezďovanie?mám 3deti a ani pri jednom som nič také nemala a ani celkovo som doteraz nikdy nemala špinenie medzi menštruáciami.
Máte niekto skusenosť ?ovulačné bolesti poznám veľmi dobre avšak nikdy som špinenie nemala .
Som nervózna a premýšlam stále že to má znamenať 🙃
Rada si prečítam Vaše skúsenosti

ninka99865
14. feb 2023

Každý jeden cyklus je iný, čo nieje jeden mesiac môže byt ďalší mesiac. Ja sa prikláňam k tomu ovu spineniu, uhniezdenie mi nejak nevychádza

janetinka27
14. feb 2023

ahoj, to moze byt cokolvek, zapal, zmena hormonov, ranka na krcku maternice, nemusi to byt vzdy len ovu

autor
14. feb 2023

@ninka99865 No som zvedavá a nervózna s tohto.Mám 33r /3pôrody a nikdy sa mi nič takéto nestalo,cyklus vždy rovnaký bez problémou .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre