Ovulácia verzus tehotenstvo

18. okt 2020

Ahojte dievčatá, mam otázku ohľadne prípadného tehotenstva alebo ovulácie. Dni som mala od 1.10-6.10. hned den po sme s partnerom mali pravidelny styk az do teraz (bez ochrany ale prerušovaný..no dosť na hrane,ze niekedy nevieme ci neušlo náhodou..) no a včera (17steho) som mala hnedé spinenie, dooobeda, potom nic a dnes dooobeda zase.. môže to byť taka neskoršia ovulácia? Alebo nejaký príznak uhniezdenia? Inak sa cítim ok, akurát obcas pichlo vo vaječníku a som unavená. Mali ste niečo podobné? Je to normálne? Trošku sa obávam

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barus26
18. okt 2020

skôr ovulácia.. . Si cca v stredu cyklu..

autor
18. okt 2020

@barus26 myslela som si práveže ze uz mam po nej ,no bude to snad ono

mamanadruhuu
18. okt 2020

Ťažko povedať , si podľa mojich výpočtov 18 DC, a kedy máš ovuláciu ty je ťažko povedať, pri prvom trhu som ju mala na konci cyklu a pri druhom na hbed po ms takže uvidíš či ti príde ms .. ale ak nechceš bábätko a takto sa stresovať treba sa chrániť, a prerušovaný styk nie je ochrana

autor
18. okt 2020

@mamanadruhuu 18 den môže byť teda ovulka? Ja som z toho jeleň a dnes večer po styku som mala hneď jasno červenú krv uz,bolesť brucha a nevoľnosť.. tak neviem ci sa mi cosi deje alebo sa mi púšťa opäť menzes... 😔 To asi z ovuláciou nebude mať súvis,ci?

barus26
18. okt 2020

aký dlhy mávaš cyklus ? napr. ja v mesiac kedy som otehotnela som mala ovulaciu až na 28dc..

autor
18. okt 2020

@barus26 práveže ako kedy,21,25,27dni.. každý mesiac inak 😏 to si mala tesne pre ms?

barus26
18. okt 2020

nie, ja som mávala strašne dlhy cyklus, niekedy 43, niekedy aj 80.. no pokial máš takýto cyklus tak na ovulaciu by bolo neskoro. Jedine že by sa posunula a tým pádom dôjde trosku neskôr aj ms

autor
18. okt 2020

@barus26 tak to si mala super, taky dlhý čas pokoj 😃 hej mavam krátko,. Toto krvácanie ma teraz zaskočilo, nepamätám si zeby sa to niekedy stalo.. mne to príde ze sa mi už akoby spúšťa alebo co.i ked je veľmi skoro😏

barus26
18. okt 2020

no nebolo to take super, keďže sme veľmi chceli bábätko a kvôli tomu cyklu sa nedarilo 2,5 roka.. Keďže som nemavala ovulaciu každý mesiac ale cca každé 3

mamanadruhuu
18. okt 2020

Môže aj nemusí 🙂 krv a boles môžu byť spôsobene častým stykom

autor
18. okt 2020

@mamanadruhuu mali sme práveže dva dni pauzu teraz 😃 ale tiež mi napadlo, ze možno trochu kludovy režim treba..ak by bolo cosi b neporiadku.
@barus26 tak to verím ze muselo byť o nervy.

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. okt 2020

@aiti toho sa bojim malinko, dufam ze nie, nebola som na gynde asi rok.. podbruško ma stále pobolieva, picha, hlava boli a je mi zle od žalúdka a krv na toaletaku uz je hnedá zas.. tehotenstvo sa môže s určitosťou vylúčiť asi ze?

lusyc
19. okt 2020

Nie, nemožno. Ak ani ms nebude taká ako obvykle treba si spraviť teh. test.

autor
19. okt 2020

@lusyc určite urobím ak by neprišla normálne. No nechce sa mi veriť žeby takéto príznaky boli uz po 10 dňoch cca od prípadného oplodnenia 😲

lusyc
19. okt 2020

No, ja som mala prvé zakrvacanie na 8. deň. A keď sa ms nespustila, test som robila na 11. deň, už bola slabucka druhá čiarka, potom som zas zakrvacala, ale test len silnel.

autor
19. okt 2020

@lusyc 😲 no tak teraz si ma.vylakala... fu , ms čakám koncom mesiaca, tak uvidim..

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. okt 2020

@aiti ďakujem za info, verim ze tak bude aj ked mám obavy lebo sme mali styk 2 x po sebe,bez nicoho.. a tam byva to riziko no verim ze nas sa to týkať nebude 😃

lusyc
19. okt 2020

To som určite nechcela. Len zdieľam svoje vlastne skúsenosti. Treba už len čakať, že čo sa z toho vykľuje.

autor
19. okt 2020

@lusyc dakujem, budu ti ťažké dni,dokym mi nepríde. Stale ma boli cele podbruško a som úplne onicom... Ale radšej sa pripraviť na viac možností. Vtedy si myslím že ovulácia prebehla, mala som po ms vytoky presne ako opisujú na nete, a aj chut na sex bola obrovská 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre