Ovulácia na konci menštruácie

23. jún 2022

Dobrý deň, stretli ste sa už s tým? 3. deň menštruácie som mala neskutočnú chuť na partnera, ale až takú neovládateľnú, tak sme na to skočili, prerušovaná súlož. 4. deň mi už skončili moje dni, ale chuť zostala ešte do pondelka. Raz mi aj skočila kúsok hore teplota asi 3.-4. deň menštruácie. 11 DC som mala jemnučké špinenie, fliačik a teplota sa mi úplne znížila 11 a 12 DC. Odvtedy pomaly stúpa každým dňom. Mala by som mať ovuláciu (25-28 dňový cyklus), ale absolútne nič necítim, ani hlien nie je plodný (biely hustejší je). Neviem, čo ma to napadlo, ale spravila som si tt včera ráno, je tam úplne slabučká čiarka, asi duch, len je to pepino test, nemôžem sa na to spoliehať. Skúsim znova test, len ma zaujíma, či sa vám stalo, že ste mali ovulúciu na konci ms? Ďakujem

tamvtme
23. jún 2022

moze sa stat, mne sa uz stalo ze mi este len koncila MS a uz som citila priznaky na ovulaciu a podla toho, kedy prisla dalsia MS (skor ako zvycajne) tak to sedelo, ze sa mi ovulacia posunula skor.....

autor
23. jún 2022

@tamvtme musim pockat teda ci pride tento vikend, som velmi zvedava, s partnerom fungujeme uz dlho na prerusovanej sulozi a zatial sa nic nestalo. Možno este pride ovulacia len, neviem vazne, ale ten test ma prekvapil troska

anjelicek26
23. jún 2022

Ved ovulacia je den po najnizsej teplote, ak teplota pred tym klesala... takze okolo toho 11-12dc si mala ovulaciu... a ovulacne spinenie... pri tej dlzke cyklu aky mas normalna vec... Mne to s tou teoriou ovulacie cez MS nesedi, proste si mala chut na sex, to sa stava aj bez ovulacie dost casto 😂 Pepino duchuju...a hlavne ked ste sli mimo s partnerom...

autor
23. jún 2022

@anjelicek26 može byt jasne, nehadam sa, len nic necitim :D stale bolestiva ovulacia a teraz cakam cakam a nic :D

anjelicek26
23. jún 2022

Tak niektore cykly su fakt take, ze nevies, co a preco 😂 Ja som mala ovu posunutu minuly mesiac o 6 dni, takze stava sa fakt vsetko... som zvedava, co tento mesiac moje telo vymysli, ale dnes som len 10dc, uvidime 😂

autor
23. jún 2022

@anjelicek26 no vsak ja tiez minuly mesiac ze meska menstruacia a to sa mi len cyklus posunul z 25 na 28 dni 😀

andrea_82
23. jún 2022

ak by si mala ovuláciu na začiatku cyklu a už ti menštruácia mešká, tak by si na teste mala pekné čiarky, nielen ducha.

autor
23. jún 2022

@andrea_82 nemešká, ja cakam este ze pride ovulacia :D som len 16DC

babovka2321
23. jún 2022

Ja som pri testovani ovulacnymi testami obcas spravila aj tehotensky, len tak, ci neduchuju a veru v case ovulacie som mala aj na tehotenskom ducha a tehotna som vtedy este urcite nebola :D proste niekedy je tam slaba druha ciarka a nic to neznamena.

autor
23. jún 2022

@babovka2321 ano toto som si vsimla aj ja :D no som zvedava, kedy dojde menstruacia, asi ovulaciu spätne zistim len podla toho :D

sense
23. jún 2022

Tiez mam 23-25dnovy cyklus a ovulaciu 10-12 dc . U teba prebehla ovulacia zrejme na 11dc a ten fliacik bol z toho. A tiez nemusis mat ovulacne bolesti kazdy mesiac. A chut mozes mat aj picas ms alebo na konci ms, a mote byt aposobena nielen hormonmi ale aj prekrvenim...

maria898
23. jún 2022

Ano ja som mala na 5 den a menstruacia potom prisla o 14 dni

autor
23. jún 2022

@sense jasne diki, len ovulacny hlien vobec nebol :/ biely je kremovy stale

autor
23. jún 2022

@maria898 no som zvedava ci pride ms cez vikend teraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre