Ovulácia a plodný hlien do ružova

22. nov 2022

Ahojte baby, mala som ovuláciiz pred 7 dňami, dnes som mala ráno na toaletnom papieri ako keby plodný hlien a bol trochu do ružová ako kwby malo krvi v ňom bolo odbtedy ale nič mohlo úst o uhniezdenie?

evulincula
22. nov 2022

tak to by ma zaujimalo, ze ako si na toto prisla? doteraz som teda neskumala, co mam na papieri :D a aj keby som si tam nieco podobne nasla, ani by mi nenapadlo, ci to ma nieco spolocne s "uhniezdenim"

autor
22. nov 2022

@evulincula neskumala ale keďže som mala par kvapiek aj na nohavickach, predstav si, že som si to všimla

janetinka27
22. nov 2022

@evulincula asi si len nemala dovod 🙂 je to uplne normalne sledovanie cyklu a hlien (ci chybajuci hlien, pocit sucha, mokra atd) su vsetko priznaky, ktore mnohe a mnohe zeny dokladne sleduju - kvoli poznaniu cyklu, gyn zdraviu alebo aj priznakom tehotenstva

janetinka27
22. nov 2022

asi uz len vydrzat tie nejake 3 dni a urobit si test, pripadne pockat do terminu MS, bo kazda zena moze mat inu skusenost

autor
22. nov 2022

@janetinka27 dakujem si veľmi milá!

mima172
22. nov 2022

Toto, čo popisuješ bolo u mňa práve implementačné špinenie. Už som bola smutná, že asi začína skôr MS, lebo ma aj bolelo podbruško, k tomu to ružové špinenie. No a teraz tu moja slečna beha okolo mňa a žerie mi nervy každý deň 😃 Držím palce 😊❤️

maal
22. nov 2022

ja som tiež takto mala uhniezdenie ale naozaj treba počkať, každá sme iná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre