Ovulácia a krémový výtok

emma_25
3. feb 2024

Ahojte chcela by som sa opýtať tuto lebo inde si neviem dat rady …..mala som s partnerom nechránený sex počas ovulácie vysokej ale neurobil sa domna a mám taky kremovy výtok môžem byt tehotna aj keď sa domna neurobil alebo čo prepáčte za take otazky ale neskúsená som za každú odpoved ,radu ,Dakujem ☺️

simonka_vi
3. feb 2024

Však krémový ho máš lebo máš ovulaciu

zuzanockamt
3. feb 2024

@simonka_vi Ale takýto výtok nebýva v čase ovulácie.

emma_25
autor
3. feb 2024

@simonka_vi Anoo to viem ale že či počas ovulácie keď mame pohlavný styk a nedal do mňa ci môžem otehotnieť niektorý hovoria že Ano niektorý že nie preto sa pytam tu💁‍♀️

emma_25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zenulkaaa
3. feb 2024

Ano mozes otehotniet, aj ked nedal do teba. Vsetko je mozne.

ailiba
3. feb 2024

@emma_25 samozrejme mozes, sikovnost partnera je vzdy na zvazenie...ale poznam take, co takto otehotneli. V kazdom pripade, ak ste spolu spali vcera, dnes je este veeelmi skoro na pozorovanie sa. Pockaj aspon 10 dni.

emma_25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma_25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma_25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma_25
autor
3. feb 2024

@zuzanockamt strašne mám citlivé prsia strašne ma bolia mám taky kremovi ako keby dost taky silný výtok a krce podbrušku ……

emma_25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka1997
4. feb 2024

@emma_25 ak si neskusena tak si nieco pred tym nastuduj a zacnite pouzivat ochranu... a urob si test... z toho co mas mozes byt tehotna aj nemusis 50/50

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre