Ovitrelle a možné tehotenstvo

23. júl 2021

Ahojte. Vcera som testovala po ovitreli (8,5 dna). Bola tam ciarka. Dnes som zas testovala (9,5 dna- vecer budem 10ty den po pichnuti).... a ciarka nestmavla ani nezoslabla.
Je mozne, ze vcera to bola ciarka ovitrel+tehu a dnes je to uz len tehu ciarka? Mate prosim niektora s tym skusenosti?
Prosim nekomentovat, ze sa ma testovat az ked ms meska, pripadne po 14tich dnoch 🙏🤦‍♀️

autor
23. júl 2021

Som 8dpo

viktoria1425
23. júl 2021

8dpo je strasne kratko aspon na 12dpo treba skusit.

sally001
23. júl 2021

Co cakas ze ti povieme?ano je to strasne skoro !naco je dobre nahovarat si ciarku a byt zbytocne sklamana?

autor
23. júl 2021

@sally001 och. Ciarku si nenahovaram. Len sa pytam ZIEN, KTORYM SA STALO NIECO PODOBNE NA ICH NAZOR.
Nechapem naco pisu zeny, ktore tu teraz idu mudrovat, ze je skoro.
Pre info, viem, ze je skoro. Len sa pytam, ci sa nieco podobne stalo aj niekomu. A to, ze mi zmenili nadpis diskusie neznamena, ze si namyslam, ze uz som tehotna 🤦‍♀️
Boze zeny, uz niektore by ste mohli byt empatickejsie. A ked nemas vlastnu skusenost s tym, na co sa pytam, tak radsej ani nepis.....
A je vela zien, ktorym uz 8dpo ukaze ciarku. Ak si myslis, ze nie: tak ti odporucam si kuknut aj ostatne diskusie s konkretnymi testami 8dpo. ✌

dietatko2020
23. júl 2021

moja skúsenosť po IUI a IVF. Po inseminácii som testovala aj ja skoro, stále sa držal ovitrell, u mňa aj 10-12 dní, potom čiarka postupne slabla. A to isté bolo po vkladoch po IVF, u mňa sa držal ovitrell dosť dlho, ale to závisí aj do pichnut=ho množstva a tiež stavby tela, ako sa rýchlo "vyplaví" z tela. ale držím palce, aby čiarka len silnela a bolo to tehu 🙂

autor
23. júl 2021

@dietatko2020 dakujem, komecne normalny komentar 🤔🙂 vaazne sa ti drzal tak dlho v tele? Ja som dnes uz cakala slabsiu ciarku pripadne negativny test a ciarka je rovnaka ako vcera 🤔 ale minule som ho uz na 7 den nemala a naposledy som mala negativny test na 9 den od pichnutia 🙂

len_nig
23. júl 2021

Ahoj, podľa mňa skús testovať tak 10 deň po Ovitrelle a mala by si mať test biely. Ja som potom testovala zasa až na 14 deň po Ovitrelle a mala som úplne neviditeľnú čiarku - som teraz tehotná. Držím palce toto u teba by ešte mala byť stále čiarka po inekcii. 🍀 Držím palce

autor
23. júl 2021

@len_nig dakujem, tak skusim teda zajtra 🙂 a super, gratulujem ti 🙂🙂

matkahelka
23. júl 2021

to, ze ti tu baby napisu, ze testujes skoro neber ako utok. aj lekar ti to povie, aj na pribalovom letaku ovitrelle je uvedene, ze kedze je to vlastne hcg, tak test samozrejme vychadza falosne pozitivny. a prave kvoli tej silnej tuzbe po babatku a moznom sklamani nie je spravne testovat skor. ja som prave kvoli tomu netestovala skor, naco sa upinat na nieco, vnutorne sa zacat tesit a nakoniec to nevyjde. ja som testovala az po 2tyz. a test bol negat.

matkahelka
23. júl 2021

ale samozrejme ti z celeho srdca zelam, aby ciarka silnela ❤

len_nig
23. júl 2021

Daj vedieť snáď budeme o pár dní gratulovať aj my tebe 😊

sally001
23. júl 2021

No ja ti poviem takto hentaku ciarku som mala vzdy kazdy mesiac ked som tehotna nebola...ked som tehotna bola boli kolajnice...takze zbytocne sa len stresujes...ak si tehotna tak ciarky budu na 14dpo ak niesi tak bohuzial...mozno keby sa nestresujes uz 8dpo by to bolo lepsie...ja viem ze sa to tazko cita od niekoho druheho ale sorry nebudem ti tu pisat ze vidim ciarku a davat ti nadej ked podla mna toto neni ciarka na tehotenstvo.sorry

autor
23. júl 2021

@sally001 aj tak, dik za nazor 😉 a praveze ja by som sa viac stresovala keby netestujem. Kazda sme ina... niektora vydrzi do 12,13,14 dpo. Ja nie...

autor
23. júl 2021

@len_nig ano dam vediet 🙂

mikasz
23. júl 2021

Ja som 1x testovala na 11den po ovitrelle, test uz bol biely a o 3dni slaba ciarka a bola som tehu (bolo to 14dni po ovitrelle a 12dpo)

autor
24. júl 2021

@len_nig ahoj, tak toto mi vyslo z poobedneho mocu (asi 2 hodinoveho).... som 11 den po pichnuti 🙂🤞

autor
24. júl 2021

Ciarka bola v limite. A na zivo je do ruzova 🙂... tak snaaaaaaaad

len_nig
24. júl 2021

Ahoj, no myslím že toto je ešte čiarka po Ovitrelle, lebo keď si 11 deň po pichnuti to si len 9 dní po ovulácii 😊 ale uvidíš, snáď bude silnieť a teda bude to tehotenstvo 😊 ja som mala takúto na 14 deň po pichnuti. Ešte aj to som sa bála že je to čiarka po Ovitrelle 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre