Otehotneli ste takto?

6. mar 2023

Pohlavný styk s kondómom, ale spravil sa do mňa (do kondómu). Ja v 20-ty deň cyklu, mala by som byť v neplodnom období. Je dôvod na stres? Otehotneli ste niektorá takto?

anjelicek26
6. mar 2023

Pokial nema naspeedovane kondom prerazajuce spermie, tak nie... zavisi, kolko red bull denne vypije, to je rozhodujuci faktor.

zuzana9393
6. mar 2023

Myslíš, že tie malé potvory by sa prehryzli cez kondóm?či ako by sa do teba dostali?

sunshine_18
6. mar 2023

Pokiaľ nebol poškodený kondóm je tu mizivá šanca.. Nestresuj sa lebo potom ti zo stresu bude meškať menzes a budeš znova stresovať ze to je z tehotenstva.. Daj sa do pohody..

petamich
6. mar 2023

na MK sa isto najde minimalne jedna, ktora ti mozno napise, ze tak otehotnela alebo pozna susedu, susedy, ktorej sesternica tak otehotnela

kazdopadne, ak nebol kondom poskodeny, tak sanca je miziva bliziaca sa k nule

mikadooo
6. mar 2023

Nie, nie je dôvod na stres 🙂. Všetko bude ok.

marseillefan
6. mar 2023

Po milostnom akte žena celá natešená hovorí:
- Ach miláčik, aké mu dáme meno?
Muž víťazoslávne zdvihne kondóm a hovorí:
- Ak sa odtiaľto dostane, tak David Copperfield!

pukina
6. mar 2023

@marseillefan presne to mi napadlo po precitani otazky.. 🙂

alkapoiuy
6. mar 2023

Ja som otehotnela ,ale kondóm sa nám pretrhol...

snazilka_bio_mamka
7. mar 2023

prečo s tým sexom začítate tak skoro? preboha. To vás v škole, neučili ? alebo rodičia alebo niekto? to len impulzivne šukáte a potom sa pýtate takéto?

esmeronka
7. mar 2023

@snazilka_bio_mamka mam pocit že to píše jedna a ta ista každy týžden bere antiku,použivaju gumu ale ona si stale mysli že je tehotna a nikto ju o tom nepresvedči že nie

snazilka_bio_mamka
7. mar 2023

@esmeronka áno, všimla som si, aj ja si myslím. Antiku, gumu, skafander, mínové pole, plameňomet, všetko používajú, ale ona je tehotná :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre