Otehotneli ste nevedomky cez prezervatív?

paulafabryova
28. máj 2021

Ahojte naposledy som dostala 24.4 menštruáciu, väčšinou mám cyklus každých 28 dni. Len som 8 mesiac po pôrode a kojím. A nejak mi je každý deň divne včera hneď po večeri čo som si dala hemendex mi ostalo na vracanie. S partnerom si dávame pozor používame prezervativ. Prosím vás je tu niekto kto mohol otehotnieť a nevšimol si že praskol? Stalo sa nám aj to že sme boli aj bez ale vždy stihol vytiahnuť🤦🏻‍♀️ Tak buď to mám rozhádzané alebo som naozaj tehotná nejakým zázrakom. Včera mal aj prsník bolel. Dávam tomu šancu do nedele. Dnes je to 7 deň čo nič.. len chcem vedieť vás názor či sa Vám takto podarilo otehotnieť nevedomky cez prezervativ ďakujem

hipuska
28. máj 2021

@paulafabryova skor by som to videla v tom...že stihol vytiahnuť...... prasknutý kondom by ste si všimli, nie?

marianna_peskova
28. máj 2021

Nie, nepodarilo. 🤷🏻‍♀️

lucia147852
28. máj 2021

Kondom nám síce už praskol, ale teda dostatočne som si to všimla

banderaska29
28. máj 2021

@paulafabryova ahoj, podľa mňa Sa ti ešte len dáva dokopy cyklus po pôrode, plus k tomu dojčíš. nemyslím si, že si tehotná, mne tiež občas ostane zle aj z obľubených jedál, ale tehotná nie som 🙂

ninusa221
28. máj 2021

Ja som nikdy zatial nebola tehotna a používame skoro stale kondom...asi závisí aj ake používate..😀

nina19833
28. máj 2021

Prasknutý by ste si všimli, možno je to PMS mne tiež býva niekedy zle vtedy.

jani321
28. máj 2021

@paulafabryova ahoj. Je to veľmi nepravdepodobne, ale nie nemozne. Ja mám kolegyňu. V 40.tke otehotnela, pritom s manželom používali vždy ochranu. Dokonca jej manžel nechcel veriť, že dieťa je jeho, keď vždy použili prezervatív. Doteraz tomu nechápu ako sa to mohlo stať.

alzbetka71
28. máj 2021

Ak kojis môže byť menštruácia ešte vselijaka, ale len lekár, test dá odpoveď.

desore
28. máj 2021

@jani321 Lol... A nevies ako sa predavacky, hlavne studenti na praxy, bavia v obchodoch? Prepichuju so spendlikmi a smeju sa 😂😂😂.

nevenka
28. máj 2021

@paulafabryova no tak moj stihol vzdy, nic sa nikdy nestalo, dokonca ani pocas ovulacie (odsledovana ovu testami a bazalnou teplotou), ale ja aj po porodoch mavam pravidelnu MS (teda dlhe cykly a hore dole par dni, podla BT to zhruba viem, kedy bude), kebyze mi meska, tak ihned robim test. Speav si test a budes vediet, na com si, podla mna.

jani321
28. máj 2021

@desore presne to sme tej kolegyni povedali. 😂

tatisna
28. máj 2021

@paulafabryova otehotnieť nemám skúsenosť, ale stalo sa nam to isté, zosmykol sa kondóm, až potom sa vytiahol. Týždeň mi meškali kramy, zle mi bolo, proste jak tehotná. Ale tiež som ešte kojila, mala nemala ani rok. Dosť sme sa vystrašili lebo tretie už neplanujeme. Napíš ako to dopadlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre