Ostane kanálik viditeľný aj po týždňoch?

11. máj 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či kanálik ostáva na teste aj po niekoľkých týždňoch od spravenia testu. Pred pár týždňami som si robila tehotenský test, kvôli meškaniu MS a vyšiel mi tam pravdepodobne len kanálik, ktorý však bolo vidno do limitu a videla som ho aj tesne po namočení. MS mi nakoniec prišla ale trochu slabšia ako zvyčajne tak som už ďalší test potom nerobila ale aj tak ma zaujíma či je možné ho vidieť aj po týždňoch.

autor
11. máj 2023
divokykonik
11. máj 2023

Načo analyzovať týždne staré testy? 😁 Mala si MS, neviem čo riešiš.

thereisabear
11. máj 2023

Podľa mňa to bolo skôr biochemické. Robila som si veľa testov a kanálik som videla iba raz, aj to hneď zmizol. Asi závisí aj od značky testu.

mon1806
11. máj 2023

Ja mam 6, 5 rocny tehotensky test po prvom synovi a druhy rocny po dcere odlozeny a teda kanale mame riadne :D

autor
11. máj 2023

@divokykonik pretože ma to zaujíma ? 🤔😄 na to asi otázky sú a pokiaľ viem tak je xy žien, ktoré mali normálne MS a bolo tehotné aj tak.

@thereisabear Ďakujem za názor 😊

jana0215
11. máj 2023

Mne testy začali blednúť a po týždni boli znateľne slabšie. Hlavne tie prvé, kde bola čiarka naozaj veľmi slabo vidno. Chcela som si ich nechať na pamiatku, ale nakoniec na nich už nebolo skoro nič, tak som ich vyhádzala. Neviem, ako to je pri kanálikoch. Akože keď si mala ms, s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná nebudeš. Aj keby si v čase testovania bola, pravdepodobne to bolo biochemické tehotenstvo, ktoré odišlo s menštruáciou.
Ak ťa to veľmi škrie, sprav si pre svoj pokoj ďalší test. Stojí pár € a budeš vedieť na čom si. Ale nedávala by som do toho veľa nádejí.

autor
11. máj 2023

@mon1806 ja mám tiež jeden svoj pozitívny test odložený ale bohužiaľ tak ako to rýchlo začalo tak sa to aj rýchlo skončilo

minutka
11. máj 2023

Ano. Aj po 5 r tam stale je

mon1806
11. máj 2023

Niekedy ked je biochemicke odijde aj ja som tak.mala po dovolenke som ostala mala som krasne dve ciarky a menzes prisiel odislo , neriesila som , ak to odijde je to znamenie zeby bolo chore a pod cize pre nieco sa neudrzalo nezufaj hlavu hore

autor
11. máj 2023

@jana0215 neškrie ma to až tak len ma naozaj zaujímalo, že ako to s tými kanalikmi vlastne je :D ďalší test si isto robiť nejdem najbližšie až keď bude naozaj aspoň týždeň meškať :D

maryetta
11. máj 2023

Ja mam odlozene vsetky testy. Najstarsi uz bude mat 9rokov a stale pekne vidiet.
Ono niektore zeny maju ms aj pocas tehotenstva. Skus si spravit novy test 😉

autor
11. máj 2023

@minutka
@mon1806 ďakujem za odpoveď a názor 🙂

thereisabear
11. máj 2023

Ale na tvojom teste nie je kanálik, ten nemá farbivo, je sivý. Aspoň podľa fotky to vyzerá na čiarku.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbs123
11. máj 2023

Kedze otazky su na to, aby sa kladli,mna by zaujimalo preco si zena odklada niekolko tyzdnov negativny test,k comu je to dobre?

autor
11. máj 2023

@bejbs123 pretože mi prišla kamarátka z Čiech a chcela som vedieť jej názor, tak som si ho odložila aby som jej ho mohla ukázať 🙂

bejbs123
11. máj 2023

No mozno ho raz ukazete aj svojim detom

smajcii
11. máj 2023

Ja som mala viditeľný len jeden krát kanálik a už si nosím batôžtek v bruchu 🤭😁

autor
11. máj 2023

@bejbs123 prečo by som mala svojim deťom ukazovať test s kanálikom ? 😄
@smajcii tak to asi nebol kanálik všakže 🙈🥰

smajcii
11. máj 2023

Vyzeralo to fakt iba ako kanálik, jedna čiarka bola ružová, druhú bolo sotva vidieť, o tri dni už boli kolajnicky 🤭😁

smajcii
11. máj 2023

A teda aby som odpovedala na otázku, test vyzerá rovnako ako vtedy 🙂

autor
11. máj 2023

@smajcii tak to muselo byť riadne prekvapko 😁 gratulujem 🥳☺️
Ja mám tiež môj úplne prvý pozitívny odložený (už to budú dva roky od jeho robenia) a tiež vyzerá stále rovnako, avšak neskončilo to šťastným koncom práve preto je stále odložený

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre