Ospalosť, bolesť pŕs. Môžem byť v tom?

joy23
8. apr 2013

Prajem pekny dnik,
chcela by som sa spytat, ako dlho by som mala pockat na dalsi tehotensky test a co je vlastne opodstatnene si ho robit. S priatelom uz takmer rok mame prerusovanu suloz ( dobre viem,ze je tu iste percento moznosti otehotnenia, comu by sme sa vlastne ani nebranili). Minuly mesiac som dostala menzes asi o 10 dni skor, aj ked mam pravidelno nepravidelny cyklus- kazdeho stvrtroka mi to meska, prislo mi to cudne,ze bol skor,tak som si potom spravila test a bol negativny. tento mesiac je to den, co mi to meska, prsia mam zo dna na den vacsie( no nebolia, co pred menzesom bolo u mna pravidlom) a dvakrat sa mi stalo, ze mi zostalo pri jedle zle, no nezvracala som a o par hodin som jedla uz bez problemov. no najviac,co ma trap, je nehorazna ospalost, vcera som zaspala o desiatej vecer a vstala rano o pol osmej( a doteraz lezim v posteli, lebo som velmi unavena), nie a nie vstat a to zvycajne vstavam maximalne o pol siedmej rano a normalne fungujem. Neviem ci mam utekat k lekarovi s tym, ze mam nejakeho bacila v sebe,alebo utekat do lekarne po tehotensky test.

andelok
8. apr 2013

@joy23 Ak ti uz meska, nie je nic lahsie, nez si zbehnut kupit test. Ten ti odpovie lepsie nez my tu vsetky dohromady 🙂 Nech ti to dobre dopadne 🙂

gervidda
8. apr 2013

Podobne priznaky som mala na zaciatku aj ja. Ale test som si kupila az po tom, co som isla s partiou von a po dvoch pivach som bola opita pod obraz ( tocenie, faxovanie do zachodu a opica) a to sa mi nikdy po 2 pivach nestalo. Tak tato skusenost ma presvedcila, ze nie je vsetko "s kostolnym poriadkom". Ja byt tebou idem po test. Daj vediet ako si dopadla 🙂

joy23
autor
8. apr 2013

Dakujem Vam, zienky, za odpoved. Asi naozaj pojdem zajtra kupit ten test, dnes som na to prilis "otapena", esteze mam pohyblivu pracovnu dobu a mohla som zostat cely den v posteli 🙂) Moja otazka vlastne teraz spociva v tom, ci je dobre si tets robit hned po vymeskani mens, ale pockat aspon tyzden resp. kedy je spolahlivejsi vysledok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre