Opuchnutý vchod do vagíny a svrbenie.

jajka2484
4. dec 2019

Ahojte chcela som sa opytat ze ci nahodov ste niektore to nemali uz 2 dni pocitujem akoby som mala opuchnuty vchod do vaginy a aj svrby niekedy ale iba ak mu na to Traci ako spodna bielizen. Dnes som si robila tehu test ja som tam tu druhu ciarku videla ale bola velmi tenka tak ci to sa nahodov iba farba nevliala do priehlbinky. Ale chcem sa opytat ci nahodov ste niektora nemala ako priznak tehu opuch a svrbenie.poobede kupim test a testnem zajtra rano. Lebo ten dnesny bol teraz na obed. Neviem preco ale nejde mi pridat fotku. Za odpovede dakujem

mima1
4. dec 2019

To bude skor nieco ine nie tehotenstvo. Sor si zajdi na gyndu svrbenie a opuch bude daka pliaga

frinty
4. dec 2019

Praveze to moze byt aj tehu, a to svrbenie s tym moze suvisiet. Napr mykoza ale aj problemy s pecenou, kazdopadne smer gynekolog.

jajka2484
autor
4. dec 2019

@frinty ja som v anglicku takze ziadne gynekol tu nehrozi hahha iba obycajny doktor a idem skusit dalsi test ze co ukaze lebo MS mam dostat az buduci tyzden

heidy222
4. dec 2019

Ciarka, aj tenka je pozitivny vysledok testu. Farba sa nemoze vyliat, Test funguje na Principe farebnych protilatok ktore du fixovane na Material, nevylievaju sa

modrykoniicek
4. dec 2019

@heidy222 Mne takto vyšli 2 testy a veru tehotná som nebola.Tenká čiarka.Viditeľná čiarka... A nič to nebolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre