Oplatí sa robiť test pred očakávanou menštruáciou?

monca23
22. nov 2012

Ahojte baby ...Prosím Vás má niekto skúsenosť ? budúci týždeň 28 mám dostať MS a test som si robila v pondelok ráno bol to mama test 10 a bol negatívny a včera ráno som si robila tiež ten istý a ukázala sa tam druhá slabučká čiaročka... Myslíte že by som mohla byť tehotná? Oplatí sa vlastne robiť teh. test pred MS? Ďakujem Vám za odpovede ( hrozne by sme chceli s priateľom bábätko , tak neviem či sa už po toľkom snažení môžem tešiť 🙂 alebo len planý poplach :( )

brisilda
22. nov 2012

test sa neoplati robit skor ako v den ocakavania MS 😉 pokial ti uz test ukazal slabu ciarocku je mozne, ze si tehotna 🙂 drim palce 😉

denisa87
22. nov 2012

ahoj,zvlastnej skusenosti viem,ze sa neoplatí robit si test pred ms,aj ja som tak robila,minulí tyzdne presne vo stvrtok slaba ciarka,pekne viditelná,aj na druhý den a dnes uz nic ☹ este mi ms neprisla ale testy mam negativne ,takze sama neviem este nacom som,ale drzim palce nech vám to vyjde! 😉

nicebaculka
22. nov 2012

mne sa to stalo ... a potom som uz MS nedostala a teraz mam krasnu princeznu 🙂 drzim palceky

simca06022011
22. nov 2012

no drzim palce, mne takto haproval testik, dokonca aj dalsi bol negativny a potom dalsi bol s ciarkami uz.. a to som letela k DR. lebo uz som nevedela co a dobre to dopadlo🙂))

ludka77
22. nov 2012

Ja som si robila test v deň očakávanej ms. Už som vedela že som tehu a test bol negatívny. Pri všetkých tehu som to tak mala. Teda odporúčam robiť test až 2 dni po očakávanej ms.

ematko29
22. nov 2012

ak ukázalo druhú čiarku tak tehotná si avyzerá to nádejnee,ale na tešenie je priskoro,je to teraz na vážkach,je možné ,že sa to neudrží.tak vela oddychuj apozitívne mysli.osobne by som si test nerobila pred menzesom,neviem si predstaviť to sklamanie ak by to nevyšlo 😔

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu57
22. nov 2012

No mne sa stalo podobné. Robila som si test pár dni omeškania a ukázala sa veľmi slabá palička ale postupne silnela. Ja som išla po týždni k doktorovi a potvrdil tehotenstvo...

katkapapacova
22. nov 2012

je to u kazdej ine, nemozme povedat ze sa to neoplati ja som si robila test 12.11 5dni pred MS a bol pozitivny, 17.11 kedy som mala dostat som ho opakovala a opat bol pozitivny,takze je to u kazdeho ine

piacere
22. nov 2012

Test sa neoplatí robiť pred termín MS len kvôli tomu, že ti môže podchytiť aj biochemické tehotenstvo a tak ti navodí zbytočné sklamanie (vlastná skúsenosť....). Každopádne už na cca 10-ty deň po ovulácii (čo je u väčšiny žien cca 3-4 dni pred termínom mrchy) dokáže kvalitný (čo mamtest je) tehu test zachytiť hcg v moči.
Neostáva ti nič iné, iba čakať, či to bude zdravé tehu.
Držím palce 🙂

janicka11
22. nov 2012

Ahoj,ja som teda zástancom toho robiť si testík až v den MS alebo až ked mešká snažiť sa vydržať 😒 Alke určito je tam nádej ak ti ukazuje už dve čiarky...daj vedieť

tulipan25
22. nov 2012

ja som si test robila asi 7 -8 dni pred ocakavnou MS, negativny, potom som si robila 5 dni pred MS , slabunka ciarka a potom asi 2-3 dni a uz tam bola riadna zretelna ciarocka 🙂 drzim palce🙂

amadora
22. nov 2012

no hovorí sa že by sa mal až po vynechaní menštruácie test robiť ale tak všetky vieme aké to je čakať či to vyšlo či nie 😉 ja som si prvý test robila 9DPO, ten bol negatívny. o dva dni už som mala slabú čiarku a o ďalšie dva už bola pekne viditeľná, bolo to ešte pred termínom očakávanej menštruácie 🙂

jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
22. nov 2012

neoplati vobec

stardust
22. nov 2012

Ak nevies, co s peniazmi, tak sa oplati. Inak nie.

grediova
10. sep 2016

ahojte ja som si robila test v den menstruacie a boli tam dve ciarocky druha bola sice slaba ale bola tam na to som si robila druhy lebo som neverila a vysli mi tiez dve a o dva dni som si robila rano a tiez vysli dve tak dufam ze som tehotna v utorok idem k doktorovi dufam ze to potvrdi 😉

nivea777
10. sep 2016

@grediova kolko ti uz meska?

grediova
10. sep 2016

dnes uz stvrty den

nivea777
10. sep 2016

@grediova to pojdes velmi skoro ku lekarovi.. jedine ti krv vezme a povie ti ze mas prist zas o par tyzdnov.. odporuca sa tak 2 tyzdne od MS..vtedy je uz srdiecko vidiet..ale chapem,ze si nedockava

grediova
10. sep 2016

no len mam bolesti v podbrusku uz osmi den dnes je to o nieco lepsie ale aj preto by som chcela ist

nivea777
10. sep 2016

@grediova bolesti su uplne normalne... kazda to ma kedze sa roztahuje maternica.. Lekar ti nic ine nepovie ,len to,ze to je normalne

grediova
10. sep 2016

dakujem za radu tak este pockam a potom dam vedet ako som dopadla 😉

menna78
28. nov 2016

Dievcence toto su moje testy zo vcerajsku.to bolo 5 dni pred mrchou. 🙂 dneska ma pobolieva podbrusko a mam ako take tlaky ..Dufam ze vsetko je ok

karmela
29. nov 2016

@menna78 krasne testíky gratulujem 😊 A este 5 dni pred ms tie bolesti zvyknú byt v tehu normálne akoby mala prísť ms tak verím že 8 mes určite nepríde

adulka1989
27. dec 2017

@menna78 gratulujem krásne sú čiaročky a to si si robila z ranného moču či počas dňa

lisa200
18. jún 2020

Vidite nieco alebo mi sibe

katkaluky89
19. feb 2023

moje testíky 3 dni po sebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre