Oneskorená menštruácia

sta1
10. aug 2024

Ahojte, mešká mi menštruáciu už 5 deň. Styk som mala asi tak 13 dni dozadu a test som si robila dva dni dozadu no bol negatívny… posledné dva dni pociťujem mierny tlak na pravom aj ľavom vaječníku a aj v podbrušku… ja mám obvykle menštruáciu presnú ako hodinky, asi cca 2 roky späť mi meškala skoro dva týždne, ale dodnes neviem prečo… príznaky som mala inak klasické ako pri PMS mávam… kedy by bol vhodný čas na ďalší test? Alebo myslite že príde a zbytočne sa stresujem?

e1i
10. aug 2024

@sta1 pri 7 dnovom meskani uz test spolahlivo ukaze,tak mi vravel dr

deti95060810
10. aug 2024

aj hneď zajtra ráno...

bambulka711
11. aug 2024

@sta1 ahoj, podľa mňa si mala styk po ovulácii až a teda zrejme nebudeš tehotná. Teraz v lete telo dostáva zabrať a môže sa ľahko stať, že bude menzes meškať. Ak si chceš byť istá, sprav test ešte zajtra alebo pozajtra 🙂

sta1
autor
11. aug 2024

@bambulka711 no urobila som si dnes ráno a bol tam “duch” neviditeľná čiarka… ale ja som si tento mesiac nezapisovala styk ako po minule mesiace a spomenula som si, že aj 2 dni pred očakávanou ovuláciou som mala sex… takže… asi navštívim gynekológa

bambulka711
11. aug 2024

@sta1 tak to potom naozaj mení situáciu a ťažko povedať. Skús ešte spraviť test zajtra pozajtra a uvidíš 🙂 prípadne nám sem daj aj fotku a vyjadríme sa lepšie.

sta1
autor
11. aug 2024

@bambulka711 ja som si urobila hneď potom ďalšie dva… lebo sa mi tomu nechce verit… nie je to 1x čo som si robila test a nikdy ani len náznak druhej paličky nebol a teraz taký slabý a bledý prúžok na každom bol…

bambulka711
11. aug 2024

@sta1 tak ale to nie je duch, to je pozitívny test toto 🙂

sta1
autor
11. aug 2024

@bambulka711 no ešte lepšie 🤦‍♀️ aj kamarátka čo ma dve deti povedala, že to je pozitívny výsledok… nechapte ma zle, ešte dva mesiace dozadu by som bola najšťastnejšia žena na svete… ale veci a okolnosti sa zmenili

pettom19
11. aug 2024

Pre pokoj skus este iny test, napr. digitalny, ale aj podla mna je toto jasne tehotenstvo.

bambulka711
11. aug 2024

@sta1 ja nechápem nič zle, každá máme v živote okolnosti, ktoré nás nútia meniť názor. Môžem len popriať, aby všetko dopadlo tak, ako si praješ.

kessica87
11. aug 2024

@sta1 je to určite pepino test. Zmeň značku 👍

sta1
autor
13. aug 2024

@kessica87 značku som zmenila, včera a dnes som si ráno urobila po jednom teste a neukázalo ani len náznak druhej čiarky, jednoducho nič… ja už neviem čo si myslieť

kessica87
13. aug 2024

@sta1 pepino testy sú extrémne nespolahlivé. Ja som mala výraznú ružovú čiarku a tehotná som nebola. Čiže nakupovať 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre