Od minulého týždňa mi je zle. Ide o možné tehotenstvo?

adusik12457
16. nov 2021

Myslite že by som mohla byt tehotna od minuleho tyždna mi je zle take mloby na mna idu
A boli ma.pod bruchom a ide mi to až do križov.take pichanie pod bruchom mam mam 11 dni do ms .S priatelom sme mali sex v obdobi ovu ale aj po .Stalo sa že som aj vracala test som neskusala ešte
Bola som na pohotovosti a nic mi nezistili ale stale mam bolesti pod bruchom

sense
16. nov 2021

@adusik12457 sleduješ si ovuláciu? Testami ci meraním BT? Aký dlhý máš cyklus? Koľko DPO
Lebo ak ti je už týždeň zle a do MS máš ešte 11 dní tak ze si tehotná je malo pravdepodobne, jedine žeby si bola tehotná s predchádzajúceho cyklu, ale to by si zrejme nemala ovuláciu tento cyklus uz

adusik12457
autor
16. nov 2021

@sense nesledujem iba podla menst.kalendára vychadza mi presne a ms som mala normalnu mne nebyva zle mavam 28 dnovu ale už od minuleho tyždna mi je zle tale mloby na mna idu s stale som bleda a pichanie pod bruchom až do križov mi to ide

sense
16. nov 2021

@adusik12457 tak pri 28dnov cykle si min týždeň mohla mať tak akurát ovuláciu, kt býva cca +/-14den. A lutalna fáza je vždy rovnaká 12-16dni. Čiže tehotenstvo je malo pravdepodobne. Pretože vajíčko na uhniezdennie potrebuje tiež cca 10 dní a až potom vylučuje hormón hcg

kkovacovak
16. nov 2021

@adusik12457 sledovanie ovulácie kalendárom je vcelku zbytočné a nikdy ti neukáže presne. Ak by si mala ovulaciu v strede cyklu tak mi príde moc skoro na to aby si niečo cítila. Ak by si ju mala začiatkom cyklu tak by to mohlo byť teoreticky uhniezďovanie. Skús si urobiť test. Je možné že si tehotná ešte z minulého cyklu tak ako sa píše vyššie. Najlepšie ale bude počkať na deň menštruácie a potom testovať lebo takto sú všetko len dohady

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adusik12457
autor
16. nov 2021

@bambulienka25 neskušala som ešte

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simbatko
16. nov 2021

@adusik12457 Ahoj...asi by bolo dobré pre teba urobiť test...🤗

adusik12457
autor
16. nov 2021

@simbatko mysliš ze by ukazal? no neviem

simbatko
16. nov 2021

@adusik12457 treba spraviť... môj názor:buď negativny-pozitivny jedno stoho ukáže určite....verím že ukáže pozitívny testiiik🙏daj vedieť a pošli foto

vierka199
10. feb 2023

Ahojte . Je možné že som tehotná a na usg brucha keď som bola mi lekár povedal že vidí že sa mi blíži menštruacia . Ale je nejaká možnosť že som aj napriek tomu tehotná 🤰? Dva týždne dozadu som mala bolesti pod bruškom ,napínalo má týždeň . Menštruacia mi pravidelne meška . Tehotenský test si kúpim zajtra .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre