Norethisteron a možné tehotenstvo

marcelka147
10. mar 2021

Prosím vás včera som mala pozit. Ovutest, styk sme mali v nedeľu večer. Ak by bolo možné že sa uhniezdi., ale doktorka mi dnes predpísala koli cyste tabletky norethisteron. Je tam písané že sa nesmie brat počas tehu. Ale uvedomila osm si to až keď som prišla domov. Neviem ci zavolať zas doktorke. Alebo radšej si po liečiť tu cystu.. Ta sa už zmenšuje.. Dakujem

gertrudka222
10. mar 2021

Pre istotu jej skus zavolat a uvidis, co ti povie.

arianna25
10. mar 2021

Ja som brala norethisteron koli dovolenke a po navrate z dovolenky (zacali mi tam nevolnosti) som mala dve ciarky. Uz si presne nepamatam ktore dni, ale je tam moznost, ze som otehotnela pocas uzivania alebo pred. Neviem urcit presne fni uzivania, lebo chcela som dostat ms este pred dovolenkou a ta neprisla, ani na dovolenke ani po dobolenke.

marcelka147
autor
10. mar 2021

@arianna25 a v pohode tehotenstvo? Ja sa bojím ze sa ani neuhniezdi..

arianna25
11. mar 2021

@marcelka147 ano klop klop vsetko v poriadku 😊

arianna25
11. mar 2021

@marcelka147 pozeram do kalendara na terminy ms aj testiku spatne a nebiem uz fakt presne ze ci pocas ovu alebo po ovu som to brala par dni na skorsie privolanie ms, aby mi prisla este pred dovolenkou. Nepamatam si presne dni od do ale zhruba v strede cyklu par dni.

marcelka147
autor
11. mar 2021

@arianna25 tak si to užívala ešte oveľa skôr ako také dva dni pre Ms? Aby ti prišla skôr? Ja sa bojím ze ak budem brat že sa ani neuhniezdi.. Dakujem

arianna25
11. mar 2021

@marcelka147 Ano lebo asi pocas ovu som ho brala aby mi prisla skor. Myslim ze tri dni po vysadeni mi mala prist. Moze byt ze som aj brala aj otehotnela zaroven ale neviem to na 100%. Viem kedy som mala ms aj test aj vsetko len neviem naisto ze v ktore dni presne som to brala. Zrejme pocas alebo tesne pred uzivanim som otehotnela.

marcelka147
autor
11. mar 2021

Takže ms si sa už ani nedočkala co😁 tak je fajne že to dobre dopadlo

arianna25
14. mar 2021

@marcelka147 ano 😊 dakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre