Nízky ľudský choriový gonadotopín

ane333
20. okt 2016

Dievcata, dna 16.9 som mala poslednu menstruaciu, snazili sme sa o babatko a tak som si 11.10 spravila tehotensky test a vysli 2 ciarky menstruciu som mala dostat 13.10 ale neprisla, no v sobotu 15.10 som zacala krvacat a bolesti v podbrusku ako pre menzese, zlakla som sa a isla na pohotovost tam mi doktor zobral krv a povedal ze v pondelok sa mam hlasit u svojho gynekologa. V sobotu mi hcg vyslo 40,2, v pondelok mi moj doktor zobral krv a hcg mi stuplo iba mierne 70,3. Dnes som bola znova u doktora a znova mi bral krv, vysledky budu az zajtra, je sanca este ze by islo o normalne tehu? Na utz este nebolo nic vidiet

zltadanka
20. okt 2016

ahoj no mne meskala 2 tyzdne a pri kontrole som spinila, ale uz bolo vidno no bez akcie, tak mi robili testy a hcg aj tak vyslo tiez moc nizke a na sono uz bola akcia, povedala mi ze hcg je nizke ze je mala tehotnost este ze tyzden pozadu. K tomu krvacaniu mohol to byt potrat a zostatok hcg v tele alebo hematomy su caste na zaciatku... ale najlepsie je pockat na vysledky a verit 😉

sibalka21
20. okt 2016

@ane333 no jeto teraz tak 50 na 50, ak si v sobotu mala 40 a v pondelok 70 moze to byt este normalne tehotensvo... Uvidis zajtra co ti povie lekar... Aj ked to krvacanie mohlo znamenat potrat ale pevne verim ze bude ok 🙂 Daj vediet ako si dopadla

ane333
autor
20. okt 2016

@sibalka21 prave som si robila test a bol negativny, myslim ze slo o potrat, ale lepsie ako mimomaternicove, uvidim este zajtra 🙂 a dakujem

ane333
autor
20. okt 2016

@zltadanka hej urcite pockam do zajtra 🙂 budem vediet viac

zltadanka
20. okt 2016

@ane333 to ma mrzi ak je negativny i ked ja som mvala rano negativne testy a poobede pozitivne az po 2 tyzdnoch riadne ciarky ... ale je dobre ak to beres ok drzim palce 😉

sibalka21
20. okt 2016

@ane333 no pokial mas negativny test tak to bol asi potrat.... Tak vsetko dobre a nech sa coskoro znovu podari 🙂

ane333
autor
20. okt 2016

@sibalka21
@zltadanka tak baby beriem to tak ako to je 🙂 uz to neovplyvnim ale keby som doma nemala uz jeden poklad tak to beriem urcite horsie, deti dodavaju silu

ane333
autor
21. okt 2016

@sibalka21
@zltadanka tak dnes rano dalsi test a pekne dve ciarky, a hcg zo vcera bolo 270, takze stale verim 🙂

zltadanka
21. okt 2016

@ane333 no tak drzim palce mozno to naozaj je este mala tehotnost 🙂

1212katka1212
10. sep 2022

@ane333 ahoj, viem ze prediel nejaky cas ale ako to nakoniec dopadlo? Ja mam ten isty problem hcg len 65 a cakam co bude v pondelok

ane333
autor
10. sep 2022

@1212katka1212 ahoj, toto tehotenstvo nedopadlo dobre, začala som krvácať a o bábätko som nakoniec prisla, ale od vtedy sa mi už narodili ďalšie dve detičky a všetko bolo v poriadku. Držím palce aby to u teba dopadlo dobre ❤️

1212katka1212
10. sep 2022

@ane333 ďakujem ❤

nikolka5432
8. okt 2022

@ane333 ahoj po akom dlhom čase od potratu si znovu otehotnela ?❤️

ane333
autor
11. okt 2022

@nikolka5432 v októbri som potratila a v januári už som bola tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre