Nízka výstelka maternice a cysta

marikazavadka
17. apr 2015

bola som u doktora na bežnej prehliadke s tým že som mala menzes dva dni čo ma znepokojilo a mam pocit že môžem byť tehotná , po vyšetrení povedal že mam nízku výstelku maternice a našiel mi cistu dosť dlho na to pozeral na ultrazvuku krútil hlavou predpísal mi Duphaston a povedal že mam prisť o mesiac na kontrolu a že ak menzes nepríde prevdepodobne budem tehotná ,,mohol si zameniť cistu s prvymi naznakmi tehotenstva ? mate niektora skusenosť s niečim podobnym ?

warholette
17. apr 2015

cYsta!!!

sibalka21
17. apr 2015

@marikazavadka dosť divný doktor keď nerozozna cystu od plodu

krstik
17. apr 2015

@marikazavadka pravdepodobne sa mu nepozdavala ta nizka vystelka. prvym priznakom tehotenstva, kym este nie je vidno plod je prave vysoka sliznica. mozno nevedel este rozhodnut, ci vidi gestacny vak alebo cystu. zobral ti aj krv na hcg? resp., robila si si test? ak si naozaj tehotna, duphaston ti pomoze babo udrzat, ak nie a je to vodova cysta, pri najblizsom menzese by ti mala odist...

marikazavadka
autor
18. apr 2015

@krstik no test už nerobim zda sa mi to škoda penazi bo stale nič tak to nechavam na nahodu ,krv mi nezobral ,,

missy1989
30. apr 2015

@marikazavadka ja mam presne to iste Cysta a duphaston.podla mna niesi tehotna Cysta mi zapricinila ze som raz aj vobec nedostala mrchu.aaa urcite by to rozoznal ten lekar keby ze je to Baby.aka velka je ta Cysta ? Ja asi musím ist operovat kedze chcem uz babo.

marikazavadka
autor
1. máj 2015

@missy1989 tiež som rozmyšlala či vravel 1,3 mm alebo 13 mm ale fakt si nepamatam idem na kontrolu teraz v maji tak som zvedava či to zmizne tiež si myslim že niesom tehotna ,,len nech to nerastie a same zmizne

marikazavadka
autor
1. máj 2015

@missy1989 ja som zatial vždy dostala mrchu ale posledne mesiace sa to skracovalo s 5 dni na 4 potom 3 a posledny mesiac 2 a to ma už dohnalo k lekarovi ,, ale chodim každy rok na prehliadky

missy1989
18. jún 2015

@marikazavadka mne cysta už praskla a bola 4 cm veľká už má chceli operovať ale duphaston mi pomohol chvála bohu no tehotná ešte stále niesom :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre