Niekoľko dní slabá čiarka

maximka11
15. jún 2014

Ahojte,13.6. som mala dostat menzes,snazime sa o babatko..11.6. som si urobila test a bola slabucka ciarka,13.6.tiez slabucka a dnes 15.6. je ciarka tak slaba ze ju sotva vidiet☹moze ist o nejake komplikacie?bojim sa mimomaternicoveho☹(moze byt este skoro alebo uz by mala ciarka silniet?este otazocka mali ste biely vytok typicky pre tehotenstvo aj pri mimomaternicovom?dakujem

kristinka28
15. jún 2014

@maximka11 ahoj pockaj 2 dni skus potom testik,,mozno zosilnie ,,skus dat fotky tych testov nech porovname 🙂

maximka11
autor
15. jún 2014

ta 11.6. sa mi zdala najsilnejsia,tu dnesnu nie je uz skoro ani vidiet☹((tie predosle testy uz nemam nie je s cim porovnat☹

niki928711
15. jún 2014

@maximka11 na tvojom mieste počkám ešte pár dní a znova opakujem test. Alebo si kúp digitálny, tam by malo ukázať. 😉

maximka11
autor
15. jún 2014

ale nemali by byt silnejsie uz tie ciarky v pripade prosperujuceho tehu?mne sa zda,ze slabnu☹znacka testu je rovnaka

ematko29
15. jún 2014

@maximka11 čiarky by mali silnieť.v opačnom prípade by mohlo ísť o to,že vajíčko sa neudržalo.Ale zas robila si testy presne v ten istý čas?a najlepšie sa porovnáva s prvého ranného moča.

maximka11
autor
15. jún 2014

@ematko29 robila som rovnake znacky testov a ranny moc☹to ze by sa neudrzalo zvladnem,ja sa skor obavam mimomaternicoveho☹

lubka1983
15. jún 2014

Tak aj ja napisem kedze aj ja som mala original dostat 13.6ale kedze ja mam kratke cykle uz v den piatok som mala silne dve ciarky.....

seahorse27
15. jún 2014

Treba porovnavat testy robene z prveho ranneho mocu. Kludne moze byt silnejsia ciarka z 11.6, kedy bol test robeny rano a slabsia z 13.6, kedy bol robeny poobede. Mala by byt rovnaka citlivost na vsetkych testoch a rovnaka znacka, ale to si asi mala. Ak ciarka bude napriek tomu slabnut a menzes nepride, treba ist na gyndu, tam ti zoberu krv a zistia Hcg z krvi. Nemusi to byt hned mimomaternicove tehu, len sa vajicko slabo uchytilo a prestalo sa vyvijat....Viac ti povie lekar.

ematko29
15. jún 2014

@maximka11 ttak ja by som šla k lekárovi tak či tak.a ked sú tak slabunké testy tak myslím,že aj keby bolo mimomaternicové tak to nenarástlo a vstrebe sa to samé.

maximka11
autor
15. jún 2014

@ematko29 lekar ma neobjedna,povie ze je velmi skoro🙂

ematko29
15. jún 2014

@maximka11 tak len skus aj zajtra aj pozajtra a ked čiarka bude miznuť tak čakaj menzes.ani v prípade mimomaternicového by ti nič nehrozilo si myslím,kedže čiarka mizne.Ale uvidíš môžeš byť prekvapená a zajtra sa zosilnie.je tto všetko ťažko predpovedať

maximka11
autor
15. jún 2014

dakujem,to cakanie co z toho bude je hnusne☹

ematko29
15. jún 2014

@maximka11 tak to hej :(

zuzanaa2010
15. jún 2014

Baby prosím potrebujem radu,

urobila som si asi 6 testov a všetky vyšli pozitívne. bola som aj u lekara, ale na ultrazvuku nič nevidel, tak ma objedna za 2 tyždne.Akurat povedal že mam rozšíren sliznicu a vylučil aj mimomaternicove a že všetko aj vaječníky su v poriadku Je možné, že tie testy ukazuju aj niečo iné ako tehotenstvo?citim sa dost napato, ked musim ešte dva tyžde čakat. nejako sme babo neplanovali,ale samozrejme je to krasne. Stale ma bolia prsia a v podbrušku akoby som tom mala dostat ale už tyžden nič.
Dakuem za každu radu.

zvolsiinylogin
15. jún 2014

@zuzanaa2010 tehu testy ukazuju len tehu, neboj, aj ja som zistovala....

zvolsiinylogin
15. jún 2014

@maximka11 ak ti slabnu, cakaj mrchu...az ked bude hcg na nule, tak dojde......pripadne mas dajake kanaliky viditelnejsie a ona sa len omeskala....ja by som cakala tak maximalne, ze pride do tyzdna,mozno o nieco skor..klesa to rychlo..... 😒 pri mimometernicovom by si mala velke bolesti a tmave spinenie.... 😠

nikolka2014
15. jún 2014

S testom by som určite počkala..veď niektorým ženám ukáže test // až po týždni..všetko záleží od stupania HCG v krvy..ja by som počkala.. 🙂 ja som si robila na 5 deň kedy mi meškala ms a mala som slabuliinku čiarku že bu bolo ledva vidieť...o dva dni nato už bola silnejšia 🙂držím palce 🙂

cuculik1
16. jún 2014

Mne sa to stalo viac krát... Vždy som zároveň mala odoberanu opakovane krv s odstupom dvoch dní... Hcg mi v týchto prípadoch stupalo len pomaličky a v konečnom dôsledku začalo klesať :( to je moja skúsenosť...

maximka11
autor
16. jún 2014

tak dnes dosla mrcha☹(snad nabuduce sa podari☹aj tak dakujem za podporu

maximka11
autor
16. jún 2014

vie niekto nieco blizsie preco sa to stava?ak je raz pozitivny test preco sa to malinke neudrzi?lebo pozitivny test by mal byt az ked sa zacne vylucovat Hcg a Hcg sa zacne vylucovat az ked je uhniezdene...mohol by byt na pricine nedostatok progesteronu?nemate skusenost?

piacere
16. jún 2014

@maximka11 myslím, že ide o biochemické tehu, prešla som si ním 3x .... vajíčko sa oplodní, začne produkovať hcg, ale meškajúcou mrchou odchádza.... preto tie slabé čiarky (keďže v tele je málinko hcg), ktoré nesilnejú, lebo hcg ďalej proste nestúpa....Stáva sa to veľmi často, veľa žien, ktoré netestujú alebo netestujú skoro ani nevedia, že prežili biochemické tehu... len im jednoducho mešká mrcha...

zuzanaa2010
16. jún 2014

@piacere ahoj..takze to znamena ked mi par dni ciarky nesilneli na testy ale teraz uz su uplne ruzove obidve mako byt to byt ok?bojim sa ze dojde ms a je koniec...

jk77
16. jún 2014

@piacere Dobre si to napisala....prave preto by snazilky nemali testovat tak skoro, potom su casto sklamane a neprospieva to v snazilkovani.... Mam s tym svoje skusenosti....

zvolsiinylogin
16. jún 2014

@maximka11 mas foto testikov?

zvolsiinylogin
16. jún 2014

@zuzanaa2010 mas foto testikov?

maximka11
autor
16. jún 2014

@zvolsiinylogin ja mam len 1 fotku,ostatne skoncili v kosi...

maximka11
autor
16. jún 2014

@piacere co to znamena biochemicke tehu?

zuzanaa2010
17. jún 2014

@zvolsiinylogin maam uz len jednu...preco?

zuzanaa2010
17. jún 2014

@zvolsiinylogin toto je dnešnýý..buduci tyžden idem k lekarovi...takže mysliš že som?už je ta čiarka ovela silnejšia ako na začiatku...

bejbinka
17. jún 2014

@zuzanaa2010 Ja som tak minuly mesiac mala...bezne som mavala cyklus 26-28 dni, ked na 28osmy den kramy nedosli, tak som si spravila test...vysla velmi slabucka tehu ciarka, to bolo radosti...o dva dni som si robila test znova a zase tam bola rovnako silna ciarka ako pri tom predoslom teste...a tak som si kupila este inu znacku a na dalsi den urobila dalsi test a tam uz ziadna tehu ciarka...no a na 34ty den som dostala menzes. Este nikdy v zivote mi tak dlho nemeskal. Tiez neviem, ze co to malo znamenat. Ale na tom woman secret teste mas peknu tehotensku ciarku, dost silnu, si myslim...to by mohlo byt tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre