Nevoľnosti a teplota. Som tehotná?

ashlie
4. apr 2013

Ahojte,
prosím o radu. S priateľom si už pol roka nedávame pozor. Chceli sme tomu nechať voľný priebeh, čo sa bábätka týka. Posledný týždeň mám pocit na vracanie a viac menej ma celé dni napína. No nie sú to len ranné nevoľnosti. Tak isto mi trošku stúpla teplota. Mám aj bolesti v podbrušku a stále by som len spala. Myslíte si, že by som mohla byť tehotná? Alebo to bude len viróza? Nechcem si robiť ešte test pretože sa výsledku trošku bojím. Ďakujem

soldi
4. apr 2013

@ashlie ak si nechces robit test, tak co od nas cakas? myslis, ze ked Ti sem 5 ludi napise, ze ano, si/ nie si tehotna, tak to nieco zmeni na vysledku?

gubcikova
4. apr 2013

bože čo máte dnes?ako my môžeme vedieť či si tehotná,to ti jedine potvrdí test a ak sa bojíš tak si daj zobrať krv a čakaj na výsledky 😠

ashlie
autor
4. apr 2013

asi sa bojím negatívneho výsledku....

soldi
4. apr 2013

@ashlie a co chces teda od nas? ze Ti mame napisat, ano si tehotna, jupii. a potom si urobis test a bude negativny.
kolko mas rokov prosim Ta, lebo toto je niekde na urovni puberty 😒

gubcikova
4. apr 2013

@ashlie tak čakaj do 20tt kedy ti začne rásť bruško a začneš pociťovať kopance tak si budeš istá

simi222
4. apr 2013

netreba sa bat toho testu,ja som ked bola tehotna prvy priznak,mala som bolave bradavky a potom test.Držim palce 🙂

cerez
4. apr 2013

Bojíš sa pozitívneho výsledku či negatívneho? Ak bude pozitívny, môžte sa tešiť. Ak bude negatívny, nič sa nedeje, pokúsite sa znova. Ináč test si robiť nemusíš, času na čakanie menštruácie budeš mať dosť. 😀

kajustek2007
4. apr 2013

ako vsetky kocky radia treba spravit test nic na tom nieje bud tehotna budes alebo nie.mne meskali 3 mesiace dal mi knizku a tehotna som nebola. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre