Nespavosť a ďalšie príznaky

29. jan 2024

Ahojte, zatiaľ mi 5 dní mešká menštruácia, bolia ma prsia a podbruško, hlavne mám veľkú nespavosť zaspím najskôr o 4 ráno. Zatiaľ som si robila 2 testy a vyšli mi negatívne, myslíte si že by to mohlo byť tehotenstvo? A kedy by som mala opakovať robenie testu? Ďakujem

roja01
29. jan 2024

Netusim, pockaj, pravda sa ukaze coskoro.

zenulkaaa
29. jan 2024

Nespavost nie je priznak tehotenstva. Ak ti uz meska 5dni a test negativny tak skor nie si tehotna a bude tam iny problem

anjelicek26
29. jan 2024

5 dni meskania by si mala mat dialnicu na teste... tehotna pravdepodobne nie si, skor stres, hormonalny vykyv, cokolvek.

domka222
29. jan 2024

Tak ja som tehotná potom pár rokov podľa nespavosti 😀

monillia
29. jan 2024

@domka222 tiež bývam tehotná v období splnu😂

autor
29. jan 2024

Wau niektoré ste hrozne milé

mabenn
29. jan 2024

priznaky moze mat kazda trochu ine...ak tehotenstvo ocakavas, planujes alebo chces, aj psychika moze dost vplyvat...ak testy nie su pozitivne (su pripady ze test neukaze, ale zena je tehotna), mozes zbehnut aj do gynekologa, pripadne vylucit iny problem...hlavne sa nefixuj na to, ukludni sa, ak sa da

flora2511
30. jan 2024

Robila si si dnes další test? Mam to trochu podobne ako ty. Meškajú mi, som stále strasne unavena a keď si ľahnem nemôžem zaspať, ani v noci. Doteraz bol spánok mojim najväčším hobby. 🙂

autor
30. jan 2024

@flora2511 robila som si dokopy 3 testy a všetky boli negatívne ale to je asi moja chyba lebo som si ich robila priskoro. Čítala som že negatívny test môže byť ak má žena posunutú ovuláciu alebo nízky HCG hormón. Takže ja ti odporúčam urobiť si test neskôr 🙂. Vraj keď ti mešká menštruácia viac ako 2 týždne je dobré robiť si test alebo rovno zavolať lekárke. Držím palce 🙂. Ja si budem robit test tak v marci pretože som čítala že niektoré baby boli v 2. mesiaci a stále mali negativny test.

veronikaszabova
30. jan 2024

Tehotna nie si - nakolko priznaky su zo zvysujuceho HCG. Tym padom, keby si ich mala, mala by si uz davno kolajnice na teste.
A ziadne, ze ked meska 2t, ze sa ukazu 2 ciarky. Zbytocne budes riesit testy v marci. Ak ti meskaju - hladaj inu pricinu.

autor
30. jan 2024

@veronikaszabova aha takže tie čo píšu že mali negatívny test a boli tehotné klamú? tvoj názor ja si môžem urobiť test aj v apríli

veronikaszabova
30. jan 2024

Konzultuj to s gynekologom, ten ti to vysvetli.

domka222
30. jan 2024

@veronikaszabova nechaj tak 😂

veronikaszabova
30. jan 2024

@domka222 tiez mam ten pocit 🙂 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre