Nepravidelná a divná mrcha

macka1555
24. mar 2013

ahojte babulenky. mám jednu otázku. už vyše roka sa s priateľom pokúšame o malinké. a stále nič. teraz sme boli v tatrách a mne meškala mrcha skoro tri týždne. Ale nad tým sa ja už moc nevzrušujem pretože mne mrcha chodí ako sa jej zachce. Ale teraz mam 4 deň ,,mrchu,, ak sa to dá tak nazvať. mávala som ju totiž dosť silnú ale tento raz to je nejaké divne. prve dva di no dajme tomu že boli ako tak norma ale vždy som prve tri dni musela chodiť strašne často na wc-ko. a teraz uz je to len take špinenie. a pri tom ja mávam mrchu tak minimálne 6 dni. preto sa mi to nejako nezdá. budem rada za každú radu. ďakujem

anjelicek26
24. mar 2013

@macka1555 - ak sa snazite o babatko, mala by si si dat do poriadku cyklus a to ako prve. To, aku mas menstruaciu, vykyvy a intenzitu hovori o riadnej hormonalnej nerovnovahe. Treba skontrolovat stitnu zlazu, krvnu zrazanlivost a proste celkovo spravit hormonalny profil. Meskanie menstruacie mozu sposobit aj cysty, rovnako aj to, ze miesto mrchy mas len spinenie.

Toto ale cez net neporiesime, treba na gyndu. Hlavne ak sa uz rok snazite o babo, mozno - urcite - je tam nejaky problem, ktory sa da riesit...

macka1555
autor
25. mar 2013

no za pol roka pojdem na kontrolu tak uvidim co mi povie doktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre