Nemôžem spať a mám bolesti v podbrušku. Som tehotná?

mihacik
3. júl 2017

Ahojte;) moja otazka je mozne ze som tehotna?Test som ai robila tyzden dozadu a bol negativny(viem ze občas testy ukazu neskor tehu)
Takze...Naposledy som mala MS 26.5.(zaciatok)..O babo sa snazime..posledne 3 dni nemozem spat -idem spat az nadranom a o 3 rano este nieco zhltnem 🙂 mam bolesti v podbrusku ako pri MS..Rano ked sa naranajkujem mam taky zvlastny pocit ako keby mi nesadlo jedlo(alebo ako by som to napisala)..Menstruaciu mavam nepravidelnu....obcas..Dakujem za nazory 🙂

ivanakir
3. júl 2017

Urob si test. Ak budes chciet vediet naisto- tak lekar. Drzim prsty.... Este- pises, ze sa snazite o babo a menstruaciu mas nepravidelnu.... Najprv treba dat do poriadku cyklus- potom sa sance zvysia😉

deti95060810
3. júl 2017

no zbohom, prázdniny... teraz bude týchto tém do konca augusta....

pekkka
3. júl 2017

skus valovicove kvapky na cinnost vajecnikov 🙂 mne pomohly ... ale drzim palce, možné je všetko

xxxxxnnnnn
3. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre