Nemá test silnieť?

12. feb 2024

Zprava pepino robeny včera ráno a ďalšie 2 (top a pepino) dnes ráno. Top test na foto vôbec nie je vidieť ale aj voľným okom sa musí človek veľmi sústrediť. A pepino mi pridu bud rovnake alebo dokonca slabsí dnesny ako bol ten vcera (nakraji). Robila som lebo od piatku mam akoby ms kŕče aj v podbrušku aj v krížoch q zatial som take nemala mimo ms. Čo si myslíte?

anjelicek26
12. feb 2024

Tak testujes asi strasne skoro... daj tomu par dni.

majamat
12. feb 2024

takyto test je neisty, nedokazuje tehu, lebo su tu mnohe taketo fotky a neslo o tehu.
samozrejme tehu stale vylcene nie je, ale potvrdene tiez nie. pockaj par dni a otestuj, ak zosilnie, potom to bude iste. no idelane je porovnanie s rovnsakymi testami.

majamat
12. feb 2024

druha moznost, daj siodobrat HCG z krvi.

selena_luna
12. feb 2024

nemozes cakat, ze medzi dnovymi testami objavis okom viditelnu zmenu... pockaj par dni, az potom uvidis, ci silnie alebo nie... chapem ze chces vsetko rychlo, ale prave potvrdenie uspesneho tehotenstva je vec co si vyzaduje super vela trpezlivosti, z mojho pohladu asi ta najpomalsia vec na svete... chce to len cas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre