Nekupujte si Pepino testy

24. aug 2024

Ženy ja už fakt nechápem, denno- denne diskusie: Som tehotná? Duch na teste. Jeden test pozitívny a zvyšné negatívne. A takmer vždy ide o Pepino test. Milión krát tá istá diskusia. Krásne ružová čiarka, ale tehotné ste neboli. Nekupujte si tieto testy, samé seba potom ničíte, že z toho nič nebolo. Áno my tam vidíme krásne ružovú čiarku mnoho krát, ale na tento test by som sa nespolahla ani keby mi kolajnice ukázal.
Aj clear blue nie digitálny robieva modrú čiarku a nie ste tehotné.
Ja sa čudujem, koľko ľudí ich stále kupuje.
Isto niekomu ukázal pravdu ale žiadny iný test čo vidím diskusie nerobí také falošné čiarky.

ysseba
24. aug 2024

Presne tak, ja sa cudujem, ze ich baby kupuju, cudujem sa, ze ich este nestiahli z predaja. Ale inak volakedy (10+ rokov dozadu) boli dobre. No teraz otras. Dufam, ze aspon pepino kondomy su spolahlivejsie 🙈

ysseba
24. aug 2024

Pre priklad, moje pepino testy. A tehotna som nebola, ziadne biochemicke, mimomaternicove tehotenstvo 😡

luciferka93
24. aug 2024

Ja nemôžem povedať krivé slovo, mne pepino test ukázal pri oboch tehotenstvach pozitívny a veru aj tak bolo☺️ dokonca aj ovulacne vychádzali, len mali menej farbiva ako iné testy ☺️

michaelam2
24. aug 2024

Presne toto som uz aj ja chcela parkrat napisat. Nerozumiem tomu, milion druhov testov a aj tak si kupia pepino 🙈 a este napisu do prispevku “viem ze zvyknu ukazovat falosne ale ….”

sofia1979
24. aug 2024

Ja by som pridala aj mamatest to isté

pondelok01
24. aug 2024

@luciferka93 robi falosne pozitivne, tak samozrejme, ze ked si tehotna realne bola, tak ti ukazal spravne. Tvoja skusenost nie je vobec relevantna v tejto teme.

lindus_esterka
24. aug 2024

Mne pepino falosne pozitivny nevysiel este nikdy 🤷

beata_k
24. aug 2024

Vzdy mi spolahlivo ukazal tehotenstvo. Tak, ale ked tu zeny nahanaju neviditelnu ciarku, tak test za to nemoze.

luciferka93
24. aug 2024

@pondelok01 myslím si ze relevantná je, keď som tehotná nebola a meskala mi MS nikdy mi neukázal pozitivitu iba tak... Pozitívny mi ukázal iba vtedy keď som bola tehotná... A keď nie tak bol biely... To ze ma veľa žien skúsenosť s tým ze duchuju neznamená ze niekomu nemôžu vyjsť správne

nika23t
24. aug 2024

@luciferka93 áno, vyjdu správne kazdej, ktorá je tehotna. A ostatné 9 z 10 majú ducha a tehotné nie sú. Tie testy sú shity a dávno mali byť stiahnuté z predaja. A tiež nechápem, preco denne diskusia ohľadom týchto testov a prečo ich aj napriek tomu kupujú

luciferka93
24. aug 2024

@nika23t ja sa nehadam, ja som napísala vlastnú skúsenosť že mi vždy ukázali dobre ci som bola tehotná alebo nebola. To ze je tu každý deň dáka diskusia o tom ja neriešim... Véd keď chcem si prečítam a keď nie ignorujem...nestaram sa, mňa to nedokáže vytočiť že tu niekto vypisuje 😃

ivka21
24. aug 2024

No neviem mne ukázal správne keď som nebola tehu ze nie som keď som bola koľajnice riadne.

petra92
24. aug 2024

3x som bola tehotná, vzdy som si robila pepino test a vzdy koľajnice, ale to bude asi tym,ze som si nerobila testy 2 hodiny po styku sle vzdy minimálne v case ocakavanej menštruácie resp ked 5 dni meskala.2x som si robila ked som tehotná nebola a bol snehobiely.

miska1997
24. aug 2024

Tiež sa mi stalo pár rokov do zadu že bol pozitívny a doteraz som nerodila 😁😁

haluta
25. aug 2024

Mne clear blue digitálny ukázal pozitivitu a hodnota z krvi hcg bola 0,38 :(

okm221
26. aug 2024

@haluta ano aj tie sú v poslednej dobe chybne.. Ale ukazujú len 1-2 keď sú chybne.. Ono človek keby počká, tak ako všade odporúčajú cize v deň ms alebo po, tak tie čiarky budú zreteľne, žiadne love nie duchov a aj digi by už ukázal 2-3.. 🙂

lenik98
27. aug 2024

Tiez na pepino nepoviem pol kriveho slova.. ked som nebola tehotna - bol snehobiely. Ked som bola tehotna- od zaciatku pekne tmavol az po hrube kolajnice.
Netreba nahanat nieco, co tam nie je. ("Duchov")

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre