Nejasnosti s tehotenskými testami

kikokokoko
8. dec 2020

Ahojte, chcem sa spýtať. S mojou priateľkou mame podozrenie, že je tehotná. Robila si 3 tehotenské testy, 2 prúžkové počas dňa a hneď ráno oba vyšli negatívne. A potom to čo nás zmiatlo. Robila si 1 tyčinkový. A ten vyšiel tak divne. 1 čiarka bola jasná tak sme sa radovali, lebo to znamená, že tehotná nie je. No potom sme si všimli, že veľmi slabo a jemne vidno aj 1/3 čiarky nie celú čiarku. Na fotke to asi nie je dobre vidno, ale vraj to môže niečo znamenať. Plus asi nebol dodržaný postup robenia testu, ale tak platný podľa legendy na návode je i tak. Čo by to mohlo znamenať podľa vás? Prípadne nejaké vaše skúsenosti?

babulka97
8. dec 2020

@kikokokoko nič tam nie je, koľko jej mešká ms?

kikokokoko
autor
8. dec 2020

@babulka97 už viac ako 15 dni a veľmi slabé krvácanie

zuzana111984
8. dec 2020

@kikokokoko ja tam vidim nejaký šmuh, ale to nemusí nič znamenať, neostava nič, len počkať a spraviť ďalší, o 2 dni a ráno, ak ste zamiesili už 2 dni na tom nič nezmenia 🤷‍♀️

babulka97
8. dec 2020

@kikokokoko ak jej mešká menzes viac ako 15 dni myslím si že test by to už ukázal jasnejšie

zuzana111984
8. dec 2020

@kikokokoko jaaaj, kukam, že 15 dni, to by jej ukázali všetky testy, aj tie poobedne...
jedine, že by sa vam zadarilo tesne pred menstruáciou, preto slabe krvacanie, a je to len 15 dni, tak testy neg., tak treba zas len počkať

kikokokoko
autor
8. dec 2020

@zuzana111984 jasne chápem ďakujem 😇

kikokokoko
autor
8. dec 2020

@zuzana111984 a keď nemá priateľka pravidelné ms nemôže to mať nejaký vplyv na výsledok testu?

zuzana111984
8. dec 2020

@kikokokoko určite nie, jedine taky, že keď má nepravidelnú, nevie určiť koľko jej mešká a kedy vlastne spraviť test. Testy vedia ukázať už aj 10 dní po oplodnení, ale to asi tiež neviete kedy sa "pošťastilo"?

kikokokoko
autor
8. dec 2020

@zuzana111984 niekedy okolo 12.11 a to už predpokladám, že ak by tak už prešlo 10 dní

babydesire
8. dec 2020

@kikokokoko pises ze okolo 12.11. bol sex ktorym ste mohli splodit dieta,,,menzes mala slabsi, nobuz je priblizne 28dni,co znamena ze v pripade tehu by bola cca na konci druheho mesiaca,testy by vyslu uz isto pozitivne..ak nie a ms stale neprisla,treba zajst gynekologovi na vysetrenie,,pretoze ak aj nejde o tehu moze ist o iny gyn.problem

luciannka83
9. dec 2020

Akoze ja som lovec duchov a ked si dam max jas na telefone tak tam ducha vidim. Rsp normalnu svetlu ciarku. Urobte zajtra z ranneho mocu este jeden. Abo nech skoci k lekarke na krv.

jackie17
9. dec 2020

Ja podľa týchto tycinkovych by som už bola tehotná 6krat. Už ich nekupujem

sense
9. dec 2020

Nech ide k lekárovi al skúste digitálny... Ak ste mali nechránený styk 12.11 tak to by jej už aj pri nepravidelnej ms ukázalo koľajnice

kikokokoko
autor
9. dec 2020

Ďakujem všetkým za rady a odpovede 🙂

zuzana111984
9. dec 2020

@kikokokoko suhlasim s dievčatami, ak by ste splodili okolo 12.11. bola by 4 tyzdne po oplodneni, oficialne 6 tyzden tehotenstva, to by uz aj na ultrazvuku srdce bilo.
Tak sup ku gyn., predpisat antikoncepciu, upravi jej cyklus a usetri stresy s nezelanym tehotenstvom 😉

barbori1234
23. apr 2021

Prosím vás čo si myslíte o Tom to teste robím uz druhy deň v rannom moci a stále mi druhá ukáže ďalej v tom kanáliku či si. O Tom myslíte čiarka je jasne vidieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre