Negatívny test - šanca na bábo

pauli_paulinka
16. feb 2022

Ahojte vopred sa ospravedlňujem že zakladam novú skupínu čítala som vaše staré no nenašla som tam podobný prípad svojmu . Posledný menzes som mala 16.1.2022
Nechránený sex sme mali 3 dní pred očakávaným menzesom 10.2. menzes síce prišiel 13.1 ale je iný nezosilnuje skôr by som povedala že je úplne slabý niečo ako špinenie kúsok krvy mám len keď sa utiem , pobolievaju má prsia pychanie v podbrušku bolesť hlavy . Dnes ráno som si robila test no vyšiel negatívny vedel by mi niekto poradiť či je tak niaka šanca na bábo alebo nie ďakujem za odpovede .

anjelicek26
16. feb 2022

To ti este nikto nepovie, safe si az 16 dni po nechranenom styku... spermie preziju, plus kym sa uhniezdi a kym je to vidno na teste...musis este pockat. A sanca je velmi nizka, ale never say never, mne tu jeden taky beha...

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@anjelicek26 ďakujem za odpoveď veľmi by sme sa potešili keby sú tam II paličky .

petamich
16. feb 2022

ja si skor myslim, ze nie, sanca je velmi minimalna aj ked na koniku je zaujimava koncentracia zien, ktore otehotneli, ked vlastne nemali 🙂 99% zien neovuluje tri dni pred MS, takze preto ten moj nazor, ze skor nie

liesik
16. feb 2022

Prikláňam sa tiež skôr k tej možnosti, že z toho nič nebude. Myslím si, že ten test by to už ukázal.

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@liesik ďakujem za odpoveď v deň styku som mala taký jemne priesvitný výtok a menzes mam len 2 /3 kvapky ale asi máte pravdu .

julie19
16. feb 2022

Skôr by som sa psychicky nastavila na to že to nevyšlo … predsa len málokto ovuluje tesne pred ms a ešte aj ak prišla ms (aj keď je slabšia ale je) … a ak to pripadne neskôr vypáli tak že to vyšlo tak budete o to viac prekvapení a šťastní… a držím palce pripadne nabudúce 🤞😉

anjelicek26
16. feb 2022

Suhlasim, ze proste ta sanca je minimalna...ja som vtedy nastupila do novej prace, muz bol este v zahranici, syn nastupil do skolky, dcerka do novej skoly a ja 40h uvazok a este rozvazky... ani som nedychala stresom vsetko postihat a padala unavou do postele... cely cyklus sa mi tym posunul... ked muz prisiel po mesiaci domov, proste sme si raz nedali pozor, vravim, ze uz citim mrchu sa blizit... ano 27.den 29.cyklu... MS uz neprisla mimo mikro spinenia (co vlastne mohlo byt aj uhniezdenie, len clovek sa moc nesleduje vtedy) a mne to doplo az ked skoro tri tyzdne meskala... take kolajnice ako svet 😂

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@julie19 ďakujem ja som len prekvapená pretože tá ms trvala len do dnešného rána čo sa mi nikdy nestalo .

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@julie19 skúsim počkať aspoň do 20 teho spravím test a uvidím že ako to dopadne .

julie19
16. feb 2022

@pauli_paulinka a nemali ste sex aj niekedy skôr v tomto cykle? 🤔 to by mi dávalo väčší zmysel, že vlastne toto už nebola ms ale uhniezdenie, ale tak ak bol len 10.2. tak mi to príde skoro … neviem🤷‍♀️ Nechcem ti dávať falošne nádeje lebo sama viem ako mi bolo keď sme sa už tešili a nevyšlo to, je to veľké sklamanie a preto radšej vždy byt skepticky a nebrať si to moc k srdcu ako potom ďalšie dva týždne smútiť za tým vo nebolo

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@julie19 mali sme ale nikdy sa neurobil do mňa len 10.2.

julie19
16. feb 2022

@pauli_paulinka tak už len počkať a skúsiť test neskôr 🤞

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@julie19 neviem už čo si mám myslieť počula som už niečo aj o kvapôčke lásky. Ale neviem .

luci_ba
16. feb 2022

@pauli_paulinka ja si myslim ze nejaka sanca tam je. ja som otehotnela tiez v case ked som to necakala, myslela som si ze už-už pride menzes ale mala som veľmi neskoro ovulaciu a vtedy to vyslo. Kazdopadne zopakuj test este tak o týždeň, drzim palce.😇

pauli_paulinka
autor
16. feb 2022

@luci_ba ďakujem

petricka22
16. feb 2022

Aj kvapocka lasky ta moze oplodnit, este teda par dni pockaj a urob si test neskor… ja som tiez vzdy spinila a bola som tehu. Sanca by tam bola, ale nechcem ti tiez davat plane nadeje. Musis este na vysledok pockat 🙂

pauli_paulinka
autor
18. feb 2022

@petricka22 mali sme nechránený sex 16 .2.
17.2
A dnes ráno som išla na malú potrebu a na papieri som mala bielo - priesvitný výtok ale ako keby bol zrazený malinké kúsky včera večer som mala zvýšenú teplotu 37, 7 . Mám veľmi citlivé prsia a bolesť v podbrušku môže ísť o zápal ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre