Negatívny test na 11. deň po ovulácii

3. apr 2023

Ahojte.. pred rokom som ostala tehotná s odsledovanou ovuláciou, slabu ciarku som mala uz 10 dpo a 11 dpo normalnu (slabsiu ale jasnú) . Skoncilo tk MA v 14tt. teraz sme sa zacali znova snazit, dnes som 11 dpo a vôbec nič, ani len náznak ciarky. Je este sanca ze som tehotná? ak aj 1x som.mala tak skoro pozitivny test mala by som mať tak aj teraz, alebo sa tehotenstvá môžum úplne líšiť, co sa týka uhniezdenia a hcg? dakujem za odpovede vopred

janetinka27
3. apr 2023

ahoj, aj tentoraz si mala tiez presne potvrdenu ovu ako minule?
este pockaj, urob si az ked bude ms meskat.

autor
3. apr 2023

@janetinka27 ovulacnymi testmi aj 1x aj teraz.. 18dc som mala pozitivny ovulacny test a 17dc sme sa snazili. v podstate pocas celeho plodneho obdobia sme sa pokusali ako sa dalo..

sense
3. apr 2023

Tak ovulácia mohla kľudne byt až 19 DC. Počkaj ešte pár dní a ak ms nepríde skus znova

colsami
3. apr 2023

Sanca sice je, ale tiez je mozne ze to nevyjde hned na prvy krat 🙂 to malokedy... Kazdopadne, drzim palce.

autor
3. apr 2023

@colsami som si toho vedomá.. 😓

janetinka27
3. apr 2023

no tak potom ako sa pise vyssie, ved ta ovu mohla byt aj neskor. este cakaj. ovu testy su len orientacne, navyse ovu nepotvrdia, iba indikuju zvyseny LH

autor
3. apr 2023

@janetinka27 19dc som mala uz negativny ovu test.. a ak prebehla 19-20dc tak tehotna asi ani nemozem byt kedze posledny styk sme mali 17 dc 😔

cecilia29
3. apr 2023

Mala som tak . Robila som si test skôr lebo som dosť silovo a namáhavo cvičila. Bol negatív. Tak som cvičila ďalej. Po pár dňoch - cca 4 už čiarka bola

janetinka27
3. apr 2023

ono ta ovu praveze moze prebehnut az potom, ako su pozitivne testy. ta pozitivita je vlastne vystupanie LH (luteinizacny hormon). u kazdej zeny je to ine.

doda26
3. apr 2023

Ja som mala na 11dpo slabulinkeho dusika, ze tuto na MK by baby povedali, ze urcite negativny 😄 a 14dpo uz kolajnice 😄 a ak by si mala ovu toho 19 tak kludne mozes byt tehotna…ja som mala sex 11DC, ovulaciu 13DC podla bolesti a potom uz sme sex nemali a som tehotna 😊 bezci si na vajko pockaju 😄

autor
3. apr 2023

@doda26 no my sme mali 13,14, 15 a 17 dc.. uz ani neviem, kedy mi má prist MS, kedzd som mala posunutu ovulaciu..

autor
3. apr 2023

@doda26 gratulujem mimochodom 🙂

floki1994
3. apr 2023

Kazde tehu je ine...otestuj sa ak vymeska MS ..toto je zbytocny tlak na psychiku ;)

zuzuli4
3. apr 2023

Presne, každé tehotenstvo je iné. Ja som to moje posledné zistila oveľa neskôr ako predchádzajúce. Ešte 1 deň po omeškanej ms som mala negatívny test. Následne o 2 dni len veľmi slabú čiarku, potom to už išlo. Zrejme posunutá ovulácia kvôli chorobe a dokonca dvojitá 😊

zuza265
3. apr 2023

Ak ste mali styk 17 dc a ovulacia 19-20 dc, tak ano este je sanca na tehotenstvo. Spermie preziju 3-5 dni. V extremnych pripadoch aj 7 dni…

doda26
3. apr 2023

Dakujem 😊 ale myslim, ze z toho 17dc by to mohlo vyjst. Drzim palce 😊

nevenka
3. apr 2023

Ja som stvrty raz otehotnela zo sexu v noci z 10 na 11 DC, ovu bola cca 15 DC, lebo uz 25 DC bol pozitivny test. Takze ak ste sex mali 17 DC, tak kludne pripocitaj tie 3-4 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre