Negatívny test, ale tretí týždeň mám plný príznakov

vevadrobo
11. dec 2020

Ahojte, viem týchto diskusii je tu už veľa ale zatiaľ som nenašla totožnú môjmu prípadu teda aspoň nie úplne. Dnes je to 10 dní (podľa apky 8 dní) čo mi mešká menštruácia a už tretí týždeň mám žalúdok na vode (zo začiatku mi bolo na vracanie a skončilo to veľkým grganim) a v posledných dňoch aj závrate a vysoká únava. Dosť ma prvé dva týždne boleli kríze až som šla k obvodnej, spravila mi test z moču a vraj nemám žiadny zápal ani nič, povedala mi ze kľudne môžem byť tehu. Spravila som si už kopu testov a všetky negatívne. V praci bežné dvihamm ťažké veci a vždy mi príde zle keď sa s niečím nadrapujem. Počula som ze pri uhniezdovani žena môže cítiť silné pichnútie a to sa mi stalo cca týždeň pred očakávanou ms. Úprimne menštruácia je u mňa nepravidelná už mi par krát meskal týždeň, dva, dokonca aj mesiac.
Idem v pondelok k lekárke ale som nedočkava. Co si o tom myslite?

nelca0510
11. dec 2020

Pozri. Ak mešká 10 dní, test je negatívny, pravdepodobne si tieto príznaky len vsugerujes. Oplodnene vajíčko sa neuhniezduje týždne.

jaskolka
11. dec 2020

Ak máš pri takom meškani negatívny test tak pravde tehotná nie si, priznaky si môžeš "namyslat". Meškanie môže mať veľa iných dôvodov, ak máš cyklus nepravidelný, tak skutočne len doktor to presne povie. Ale nezdá sa, že by to bolo tehotenstvo, test by ti minimálne "ducha" ukazoval

vevadrobo
autor
11. dec 2020

@nelca0510 no aj ja si to myslím že sú to len namýšlačky

vevadrobo
autor
11. dec 2020

Popravde som sa snažila nad tým premýšľať zdravo, veci čo sa mi dejú bežne nebrať ako priznaky ale stále si to všetko môžem namyslat len mi nejde do hlavy že je to tak dlho

cervenaruza123
11. dec 2020

@vevadrobo Pravdepodobne tehotna nebudes, aj ked vynimocne sa stava, ze niektorym zenam testy velmi dlho neukazu tehotenstvo. Priznaky si bud mozes namyslat alebo ti moze meskat z dovodu rozhadzanych hormonov a vtedy byvaju priznaky dost podobne tehotenskym. Uvidis ako dopadnes u lekara, mne tak raz meskalo, testy negativne, priznaky nejake boli. Lekar ale nevedel naisto povedat, ci som ci nie som tehotna, lebo v takych stadiach tehotenstva nemusi byt este nic vidno. Vravel, ze vyzera, ze nie som, ze je to len hormonmi, ale ze istota to bude az o par dni.

vevadrobo
autor
11. dec 2020

Ďakujem za názory, myslím ze mate pravdu 🙂

luciador
11. dec 2020

@vevadrobo Pozri,ak máš byť tehotná tak skôr či neskôr budeš,no a keď nemáš byť tehotná,tak tehotná nebudeš. Zbytočne sa tým nezaoberaj, čo má byť,to bude.

banderaska29
11. dec 2020

Tak ja som mala kolegynu v práci, ktorá zistila, že je tehotná v stvrtom mesiaci. Mala normálne cyklus, dokonca si robila testy tie boli negatívne, avšak mala príznaky. S odstupom času povedala, že aj vracala pár krát ale nenapadlo by jej, že to môže byť tehotenstvo, nakoľko mala cyklus a tak to prirovnala k viróze. možné je všetko 🙂

andreatytler
11. dec 2020

@vevadrobo Ak dvihas tazke veci... je mozne ze si tehotna bola (par dni, aleo tyzden) ale to dvihanie sposobilo ze sa embryo oddelilo.mAk sa pokusate otehotniet, bud radsej opatrna s tym dvihanim.

nelca0510
11. dec 2020

@luciador ako ja nechápem akoby testy mohli byť negatívne keď to zistila potom až v 4 mesiaci. Ved nejaký už musel byť pozitívny.

stanzi
11. dec 2020

@banderaska29 Nic v zlom samozrejme, ale zda sa mi ze kolegyna si ten pribeh skor prikraslila 😊 Ak bola tehotna tak by jej urcite aspon nejaky test vysiel pozitivny, tehotnej hCG stupa, to je proste fakt. Takze bud si ich nerobila, alebo si trosku vymyslala 🙂

banderaska29
11. dec 2020

@stanzi nevymyslala, my sme spolu boli dennodenne, občas zbehli na vínko. ešte sme sa rozprávali, ze sa necíti dobre, že keby nemala ms tak povie ze je tehotná. Tak si urobila aj test, hoci mala regulerne cykly, ale bol negatívny. Ja sem nepíšem vymyslené story aby som to prikrášlila a bola zaujímavá, predstav si že sa to naozaj stalo.

nelca0510
11. dec 2020

@stanzi aj podla mňa si ta kolegyňa vymýšľala. Neexistuje toto

petamich
11. dec 2020

@nelca0510 ale existuje, vo vyssich tyzdnoch tehotenstva uz je HCG tak vysoke, ze test zblbne a vyhodnoti ho ako "zopakujte" alebo negativny, preto tu na koniku najdete rady typu, treba si rozriedit moc a podobne koniny, ta spominana kolegyna sa o dieta zrejme nesnazila, cize sa nesledovala ako tie, co sa o dieta zufalo snazia, prvy mesiac dostala menzes neriesila, dalsi mesiac jej mohlo zacat byt cudne neriesila a ak si spravila test napr. v 11-12tt uz jej skutocne mohol vyjst negativny 🙂 takze nemusela si tak uplne vymyslat

banderaska29
11. dec 2020

@nelca0510 zistila ze je v stvrtom mesiaci a asi mesiac predtym si robila test a bol negatívny. Až potom jej jeden cyklus vynechal, nezdalo sa jej ani to, že pribrala do bruška zadku a mala šialenú únavu. ona sa dokonca bála, čí nemá nejaku chorobu 😀 je to čistá pravda, takže Ťa trošku sklamem 🙂

petamich
11. dec 2020

@banderaska29 ja ti uplne verim, kto sa nesnazi o dieta a neodpocitava dni, kedy uz uz moze testovat a navyse ak mala MS a vo vyssom stadiu uz je HCG tak vysoke, ze test ho "nezachyti" resp. zblbne, takze ak si robila neskoro, kludne to tal mohlo byt

majamat
11. dec 2020

je tu aj moznost, ze ti taketo priznaky sposobuju hormony. hormonalna nerovnovaha, ak mas nepravidelny cyklus, moze sposobovat vselico. ja mavam pocit na vracanie hlavne pocas PMS,a le dnes som na konci ms a bolo mi blbo. hormony dokazu vela.

andrea78
11. dec 2020

Ja to vidim na hormonalnu nerovnovahu, trpim tymto od urciteho veku kazdy mesiac.

vevadrobo
autor
11. dec 2020

@andreatytler nestalo by sa potom ze by som začala krvácať?

vevadrobo
autor
11. dec 2020

@majamat ďakujem, ešte som o takom niečom nepočula tak to môže byť aj ten dôvod 🙂

vevadrobo
autor
11. dec 2020

@andrea78 čo to prosím presnejšie znamená?

andreatytler
11. dec 2020

@vevadrobo Ano, to mas pravdu... zacala by si krvacat... uz mi to nemysli.
Zajdi si do labaku a daj si urobit krvny tehotensky test ako samoplatca. Potom budes vediet na isto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre