Negatívny test a bolesti v podbrušku

beeruska555
11. júl 2014

Ahojte uz som pisala sem tu diskusiu ale mi ju niekto blokol tak budem rada ak mi sem hodite nejake tipy opat 🙂 ...Ahojte zienky ,ja som sa prisla k vam poradit . Tento mesiac som mala taku zvalstnu menstruaciu ktora prisla o den neskor a trvala asi 2dni a uplne slabucka.teraz mavam take divne bolesti v podbrusku je mi na vracanie boli ma hlava a som aj dost ospala. Robila som si tehot. Test no vysiel negativny skusim to opat o par dni . Chcela som sa vas opytat ci ste aa uz niektora stretla s podobnimi priznakmi a ci mozem byt tehu. Dakujem pekne za vase rady :-*

adeala
11. júl 2014

@beeruska555 môžeš byť tehotná, môžeš mať cystu, môže to byť milión iných príčin.. odpoveď ti dá iba gynekolog 🙂

mirkava
11. júl 2014

@beeruska555 ja som dostala ms ako som mala dostat, mala som príznaky, alebo bolo to len také slabučké špinenie, ale bola som presvedcená na 100% ze dostanem a nič... neprišla.. asi o dva dni som si pravila test a bola tam taká slabulinká čiaročka takmer neviditeľná, ktorá má už teraz tri mesiačiky a spinká v kočiariku 🙂 takže ano možeš byť tehotná skús test zopakovať za pár dní... držím palce

beeruska555
autor
11. júl 2014

@mirkava dakujem pekne za radu 🙂 malinke som neplanovala ale keby z to tu bolo ozaj tak som happy 🙂

egiginka
11. júl 2014

ak si spravis vysokocitlivostny test tyzden po meskajucej ( slabej) uz by ti mal na vysoke percento ukazat ( rob si rano, prve cikanie,,,, nechaj si odtiect trochu a potom do silneho prudu),,,, po 2 t od meskajucej uz by ti mal ukazat!.... aj keby len slaba ciarka, mal by ,,, ak si nie si ista, navstiv gynekologa:🙂)) a inak sa stava, ze raz do roka moze byt aj slabsi menzes, mne sa to stalo asi 3 mesiace pred otehotnenim, som mala uplne ukazkove priznaky ... meskajuca, slaba menstruacia, prsia ma boleli, podbrusko.....a nist🙂)))
@beeruska555

beeruska555
autor
11. júl 2014

@egiginka aky testik by si mi poradila ja som mala s citlivostou 25 😒

nataliaslivkova
11. júl 2014

ja som mala presne toto co ty teraz...a nic 😒

mimka11111
11. júl 2014

@beeruska555 ahoj, píšem ti celkom za čerstva....pozri do môjho albumu.....testíky, aj s mms a testíky po nej...aktuálny stav? lekárom potvrdené tehu, žial hodnoty hcg velmi nízke a "šanca" na potrat... ☹ , dnešné testíky sú už negatívne ... ☹ ak si si prečítala rôzne stránky, zistila si už určite, že 100 žien,100 iných tehu príznakov, resp. iné vyvýjanie tehu, či už s dobrým výsledkom alebo zlým.......tehu byť môžeš,ale aj nemusíš...smaozrejme ti želám,aby si mala výsledok,aký očakávaš

beeruska555
autor
11. júl 2014

Dakujem baby ste strasne zlate vsetky 🙂 este som chcela napisat ze mam taky neopisatelny pocit pri srdiecku ako ked ste sa prvykrat ozajste zamilovali 🙂 neviem cim to je aj brusko a maternicu mam taku akoby nadutu..tak uvidime co bude 🙂 😵

egiginka
12. júl 2014

@beeruska555 , netusim, ale viem, ze pisali od piateho dna po oplodneni by mal ukazat, ( ja som si robila asi 4 dni po meskajucej a krasne ukazal a to dokonca bolo asi len 10 dni po otehotneni) .... a inak este ma napadlo, ked sa uhniezduje vajciko moze sa trosku krvacat, len tak na upravu pojmou, ak je zena tehotna, tak nemoze mat menstraciu, ( su pripady, kedy zeny krvacali aj 3 mesiace po oplodneni),,, ale nemam rada ja moc taketo hadanie,,,, najlepsie ti povie test a ak sa ti nezda gynekolog 2t po meskajucej uz je vidno vacok s bielkom mozno uz aj srdiecko🙂))) a ak ti zober krv vie sa hned podla HCG🙂)))

egiginka
12. júl 2014

@mimka11111 . mimka drzim palce,!!!!!!!!!!!!! ale vidim, ze ty si si spravila tolko testov a verim , ze ta to strasne zatazuje a urcitym sposobom stresuje:(.... ja ti nechcem radit, alebo co,,,, len pokial mas byt tehotna tak to zistis aj z jedneho testu a ak zial to nevyjde, tak to zial zisits aj bez testu:(,,, a ak si tehotna, babatku nerobia dobre tie testovacie stresy, ( popripade falosne sklamania, ak si robis test skoro, alebo pocas dna)... uvidis, ked ukludnis svoj strach a strasne snazenie a testovanie, tak hned pridu 2 ciarky na teste🙂)) ....

stellamaris
12. júl 2014

@mimka11111 aj ja som to teraz tak mala.Najprv pozitivny test,hcg vyse 10,cize tehu.O par dni ciarka zmizla aj krv bola negativ.............no stava sa,ideme dalej sa snazit a verime,ze dalsi cyklus sa tehu udrzi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre