Negatívny test a bolesť v podbrušku. Som tehotná?

majuska_m
28. feb 2012

Ahojte, tento mesiac som nedostala menštruáciu, je mi nevoľno, krúti sa mi hlava, som unavená, neustále som hladná, a mám rôzne chute, bolí ma podbruško. Lekár mi pichol vyvolávačku menštruácie zatiaľ nič. Včera ma tak divne pichalo v podbrušku.. Robila som si dva testy zatiaľ negatívne obe. Môžem byť tehotná?

janinka1987
28. feb 2012

@majuska_m kdy přesně jsi měla MS dostat? Pozitivní výsledek testu se může ukázat i třeba týden po termínu začátku MS. Pokud ti vynechává MS déle, myslím, že nejsi. Kdy jsi byla u doktora? Až po tom, co jsi to měla dostat?

camelinka
28. feb 2012

@majuska_m a mela si nechraneny styk?

majuska_m
autor
28. feb 2012

@janinka1987 11. tohto mesiaca som mala mesiac. Min týždeň v štvrtok som bola u lekára

majuska_m
autor
28. feb 2012

@camelinka nepýtala by som keby som nemala 🙂

majuska_m
autor
28. feb 2012

@katren ja som ťa nenútila sem písať ak vieš vyhľadávať iba odkazy ja som ich vedela ale každé z nich má cez sto odpovedí už cca po 10 odpovedi je to súkromná diskusia kde sa aj tak nič nedozviem....

camelinka
28. feb 2012

@majuska_m no jen se ptam, i takovy uz tu byly............ .no na to ze si mela nechraneny sex tak si celkem usmevava 😉

katren
28. feb 2012

@majuska_m staci sa tam spytat, oni ti ochotne odpovedia...na to netreba zakladat novu diskusiu

majuska_m
autor
28. feb 2012

@camelinka bolo to s priateľom s ktorým sme spolu viac ako dva roky 🙂 bývame spolu takže prípadne ak by som bola tehotná nemala by som stým problém len by som rada vedela názor ostatných žien či podľa toho čo mi je či som alebo nie. 🙂

camelinka
28. feb 2012

@majuska_m aha tak to jo 😉 , no nas nazor je vedlejsi, to nikdo z nas nemuze vedet, nezbyva nez cekat na ms,popripade na // 😉

cristi
28. feb 2012

@majuska_m ahoj,na tvoju otazku ci si tehotna alebo nie, ti da najlepsie odpoved lekar gynekolog .. 🙂 ak si bola na vyvolavacke ,tak ta musel aj vysetrit...mala si robene sono vysetrenie?

majuska_m
autor
28. feb 2012

@cristi nie nerobil mi lebo vraj som nemala plný mechúr v podstate ma ani nijak nevyšetroval. na sono mám ísť o 2-3 týždne

murcos
28. feb 2012

mohol ti odobrat aj krv (aj ked to by musel robit viac dni za sebou) koli hodnotam hcg....

cristi
28. feb 2012

@majuska_m myslis prazdny mocovy mechur.. 🙂 ak vies ,ake dlhe mavas menstruacne cykly?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre