Negatívny test 4 dni do menzesu

22. júl 2022

Ahojte mam cca 4 dni do MS. Test vyzera negativny, ja vsak nazivo tam vidim ducha alebo kanalik.

veronika_sk000
22. júl 2022

foto bez filtra by nebolo?

autor
22. júl 2022

@veronika_sk000 odfotim este raz

autor
22. júl 2022
petamich
22. júl 2022

ak musis na test aplikovay filtre, davat fotku do negativu atd. s velkou pravdepodobnostou je negativny 🤷‍♀️ ak by bol pozitivny, ciarku by si videla aj bez tychto uprav

podla mna negativny

autor
22. júl 2022

@petamich ja si myslim ze asi testujem skoro, ak tam teda nieco bude.

petamich
22. júl 2022

pockaj, ci bude MS meskat a testuj vtedy 🙂 drzim paste!

miankass
22. júl 2022

Nieje zle urobeny test?? Mne sa zda ta ciarka az prilis vzadu. To ukazuje na zle vykonany test

autor
22. júl 2022

@miankass moze byt, som nedocakava uz. MS mam dostat o 4 dni. Nieco sa deje v podbrusku aj som taka nafuknuta cela, ale to mozu byt aj priznaky MS

zuzanockamt
22. júl 2022

@petamich pokiaľ robíš test takto skoro, tak ju ľahšie vidieť pod filtrom....testovala som tiež tak, čiarku bolo vidno na 9 DPO, veľmi slabučká, zle viditeľná na foto, ale mne to potvrdzovala aj BT, takže nebolo o čom...keby som to vtedy bola zavesila na koňa, tiež tu mudrlantky píšu negatívny...dnes má taký negatívny test 2,5 roka a práve zaspal

autor
22. júl 2022

@zuzanockamt presne, ja to tiez vidim nazivo ale odfotit to neviem, este to mam aj cele rozmazene, nechce mi to mobil priblizit. Kiez by sme sa aj my dockali stastneho konca.

zuzanockamt
22. júl 2022

Autorka:
Prvá foto bez úpravy, čiarku som naživo videla, ale zle viditeľná na foto.
Druhá foto je ten istý test, ale upravená foto. Test bol robený 5 dní pred MS.
Tretia foto - test robený o 2 dni neskôr, čiarku pekne vidno, 3 dni do MS.
Vedela som, že aj 5 dní pred MS je pozitívny, keďže mi BT ukazovala uhniezdenie a rast teploty a test bol robený už po uhniezdení.

autor
22. júl 2022

@zuzanockamt ako je to prosim s tou bazalnou? Mozem napisat sukromne?

zuzanockamt
22. júl 2022

Autorka: Pri tomto cykle sa ti už merať neoplatí, lebo ju musíš merať denne od začiatku cyklu po skončení MS.

autor
22. júl 2022

@zuzanockamt ja som si merala praveze ale ja nechapem jak to funguje :/

zuzanockamt
22. júl 2022

Autorka: V tejto aplikácii sa teda nevyznám.

petamich
22. júl 2022

@zuzanockamt to nie je vobec o mudrlantkach z MK - ked ty si nie si doma ista, ci tu ciarku vidis, aka je sanca, ze ju uvidi niekto z fotky, vlozenej do aplikacie, ktora este znizuje kvalitu? ak si merala bazalnu teplotu okej, test ti to potvrdi, ak nie, ako ti pomoze, ze ti 3 zeny napisu - ja tam asi nieco vidim? ale mozno to proste len nechapem, ked som ja testovala a ciarku som nevidela, tak som test neskumala ani neprehanala filtrami, povazovala som ho za negativny a vyhodila do kosa

kkovacovak
22. júl 2022

No tak za prvé...čítaj návod. V návode sa píše že máš testovať 4 dni pred menštruáciou? Podľa mňa nie. Najlepšie bude keď počkáš týždeň. Na čo je toto dobré. Píšeš že test je negatívny ale ty ju tam vidíš. Tak keď vieš že vyzerá negativny tak prečo to sem dávaš?

autor
23. júl 2022

@kkovacovak aby som tu natrafila na podobne zeny ako som ja 🙂 ktore sa nevedeli dockat. Hladam tu mozno pochopenie.

sense
23. júl 2022

4 dní pred MS môže byť skoro, obzvlast ak nevieš kedy bola presne ovulácii. Počkaj tie 4 dní a sprav znova, ak si tehotna čiarka bude silnejšia.

smile108
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre