Negatívny test 2 dni pred začiatkom menzesu. Je to definitívne?

13. apr 2024

Ahojte žienky ,určite takých podobných tém tu je habadej len ja už neviem čomu veriť respektíve na čo sa spoliehať. Ide o to že pred rokom som mala MMT a tam zhruba už asi 4 dní po ovulacii som začala pociťovať bolesti v podbrušku každý deň prišli kŕče a vzápätí aj odzneli tak aj 10 krát za deň každý deň aj prsia ma začali strašne bolieť trvalo to 2 týždne až som nevydržala a spravila si test 3 dní pred MS a bol tam slabý duch neverila som tak som kúpila digi a bolo 1+2 potom samozrejme už aj ďalšie testy postupom dní silneli taký sme boli šťastný ze to vyšlo a asi týždeň po pozitívnom teste som začala krvácať ružovou krvou asi deň potom to prešlo a za tri dni krvácanie tiež 1 deň a nič a tak som šla k dokimu nič nevidel tak ma poslal domov ze o týždeň na kontrolu ,mimo toho som zase začala krvácať a tak sme šli do nemocky tam nič nevideli tak mi zobrali krv ,ja som si bola istá ze som potratila ale to vysoké hcg doktorom nedalo pokoj došli dvaja doktori čo nič nevideli a tak som šla domov o dva dni to isté a v nemocke už iný doktor uvidel bábo no žiaľ mmt. Odvtedy skoro rok to bude a zakaždým keď mám dostať ms ma tak týždeň pred zabolí v podbrušku a bolia ma strašne prsia, no tentoraz ma prsia nebolia iba tá bolesť v podbrušku niekoľko krát do dňa tak som si skúsila urobiť test ,veď už mi ukázal 3 dní pred no teraz je negatívny. Robila som si 3 druhy testov a nič. Menštruáciu mám nepravidelnú raz 28 inokedy 31 ci 33 dní. Takže vôbec neviem ale tak rátam 31 no. Myslíte že keď je negatívny je to už definitívne? Nikdy predtým som nerobila test iba vtedy a teraz. Ďakujem za vaše odpovede a budem veľmi rada za vaše osobné skúsenosti 🙂

vanilkovazmrzka
13. apr 2024

Sprav si test o tyzden.

autor
14. apr 2024

@vanilkovazmrzka Ďakujem ti ,skúsim teda neskôr chcela som vedieť lebo som mala fraktúru nohy pred dvoma mesiacmi a v stredu mam ísť na kontrolu plus rengen. Dobrú nôcku prajem🙂

vanilkovazmrzka
14. apr 2024

Tak si sprav v ten den pred rtg, nech mas aku taku istotu. A ak sa bojis, tak je to len kontrolny rtg tam sa snad nic velke nestane, ak ho spravia o par dni neskor, keby nieco 🙂

autor
14. apr 2024

@vanilkovazmrzka Ďakujem 🙂 Skúsim tak ak dovtedy nepríde ms a uvidím. S jedným vajcovodom otehotnieť je skoro nemožné a to mi tvrdili opak😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre