Negatívny test 10 dní po ovulácii

30. dec 2022

Ahojte baby, dnes som 10 dpo a na teste ani náznak. Myslíte že je ešte šanca že sa niečo ukáže? Keď to tu čítam tak koľkým už na 9dpo niečo ukázalo..

autor
30. dec 2022
esmeronka
30. dec 2022

skús o 3-4 dni závisí aj od toho aké dlhe máš cykly....daj tomu čas a netráp sa ak tam má byť čiarka bude...držím palce

autor
30. dec 2022

@esmeronka aktuálne som 32 dc. Neviem ako dlhé ich mávam lebo minule som mala len 29 ale tak keď sa to zpriemeruje.. a počítam aj podľa toho že ovuláciu som mala dosť neskoro až na 22dc tentokrát. Lutealna fáza 13 dní. Nie že by som sa vyslovene trápila tým ale zamrzí to keď tam nieje to čo by som si priala.. ale ďakujem🙂

esmeronka
30. dec 2022

chápem ťa ja som to mala také isté kým som otehotnela,nikdy som nevydržala kým mi bude meškať ms na testovanie.....ja som mala 31 dňove a takú výraznejšiu čiarku som mala na 12-13 deň po ovulácii na 9 deň taku slabučku mi krvný ukázal aj to som si ho robila len preto že kamoška ho mala končila mu expirácia a nemala ho ako využiť :D

esmeronka
30. dec 2022

skus Inofolic nám sa nedarilo sem tam som mala cystu....brala som ho mesiac a podarilo sa

zuzkaa1991
30. dec 2022

Inofolic sme brali aj ja aj muz(ich názov nepamätám) taky partnerský balik som kupila brali sme cca 3mes
Nam sa tiez nedarilo ale obe tehu sa nam podarilo vdaka inofolic aj ze sme si dali jeden mesiac "maraton"(kedze tiez som mala rozne dlhe cykly sexovali sme kazdy druhy vecer s tym ze som sa nepostavila z postele az niekedy v noci ;) ) este tak skusit ak ste obaja zdravi treba len trafit ovuláciu testy mi neukazovali nikdy za vyse roka som všetko skusila az na ten maraton ;) a obe tehu vysli mame skoro 5r dcerku uz ;)

vierkainka
30. dec 2022

Test si urob az na 14 den od ovulacie.Mne ukazal az na 15 den ráno,aj to slabulinka čiarka.A vyšlo to, takže nezufaj.A ak to nevyjde teraz,vzdy he šanca v ďalšom cykle.

zuzanaa2010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. dec 2022

@esmeronka na krvný by som sa ja nedala ja som bojko ihiel😀

autor
30. dec 2022

@esmeronka
@zuzkaa1991 inofolic nepoznám. Jedine čo tak beriem femibion 1. Môže sa to kombinovať? Ak to tento mesiac nevyjde tak skúsim ten

zuzkaa1991
30. dec 2022

Inofolic odporucaju stale aj lekari folandrol pre partnera zvyknú byt balik(inofolic a folandrol) my sme to tiez vyskúšali pravidelne 2 3 mes potom som ostala tehotna

esmeronka
30. dec 2022

Ked tak ber len Inofolic...Femibion je vhodnejší na začiatku tehotenstva už

sammantha125
30. dec 2022

Skus si kupit iny test. Tieto maju malo farby. Skus toptest. Mne ukazal 11dpo

andie2810
30. dec 2022

Intime 11dpo - po limite nejaky tienik/kanalik/duch ktory nešiel odfotiť.... rapiclear a baby top test 13dpo ... takže je šanca že ukaže.... livsane mi ukazal slabšie ako tie dva ale jasne viditelne

autor
30. dec 2022

@andie2810 je to asi ozaj od značky. Tuna mám dr max teraz večer robený a niečo tam vidím. Takže áno stále je nádej. Ale na tom vašom intime vidím niečo aj keď veeelmi slabé

andie2810
30. dec 2022

Hej ono tam naozaj niečo bolo... videl to aj muž a to už je čo povedať 😂 len to išlo ťažko odfotiť...

autor
31. dec 2022

@vierkainka
@sammantha125
@andie2810 baby ďakujem za rady. Tak už mám aj ja novoročný darček🙂

andie2810
31. dec 2022

Jeeeej gratulujem ☺️ ❤️ ja tiež tak dnes 😂 budeme mať paradny krok do noveho roka 😂👏 držim palčeky aby bolo všetko v poriadku a prajem prijemne tehulkovanie ❤️🍀

esmeronka
31. dec 2022

Gratulujem😊 teraz hlavne ber kyselinu listovu alebo rovno Femibion 1

autor
31. dec 2022

@andie2810 jeej aj ty? Paráda gratulujem a aj tebe príjemné tehulkovanie ❤ hlavne aby ste boli ty aj babo zdravý ❤

autor
31. dec 2022

@esmeronka ďakujem moc❤ už dva mesiace beriem femibion 1 🙂

vierkainka
31. dec 2022

Gratulujem ❤️❤️❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre