Negatívny tehu test na 10/11. deň po ovulácii

14. mar 2024

Dobrý deň. Dnes je to 10/11 dpo a test je stále negatívny. Je tu niekto kto to mal tiež tak a nakoniec sa z toho vykľul pozitívny test? Alebo je to už stratené? Ďakujem.

janica_
14. mar 2024

Toto som vcera videla v diskusii, myslim ze to je statistika presne pre teba. Ide tam o to, kolko z pozitivnych testov bolo jasne pozitivnych na konkretny den DPO https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-...

vixy_dixy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucuass
15. mar 2024

Ahoj ja som dnes 11 dpo , a tiež mám negatívny test .. snažíme sa vyše 8 mesiacov takže neberiem to nejak, aj keď si poviem že už kašlem nato , vždy keď ma prísť ms tak nato myslím že čo ak... Takže neviem

blonde_bella
15. mar 2024

Stratené.
Ak si si istá DPO teda a máš 10tkovy test

janica_
15. mar 2024

@blonde_bella ako to mozes napisat, zvlast po tom co som pridala aj statistiky. 1/3 tehotnych zien ma na 10 dpo negativny test. By ma zaujimalo co by si povedala zene ktorej nesilnie ciarka ani po 4 dnoch testovania.

autor
15. mar 2024

Dievcata tak dnes 11dpo a testy vyzerajú takto 🙏

blonde_bella
15. mar 2024

@janica_ akých 4 dňoch testovania? Keď máš 4 dní rovnaký test je vysoká pravdepodobnosť na biochemické ....

janica_
15. mar 2024

@blonde_bella ja som za rovnaky meter, nemozes operovat s pravdepodobnostou a druhe zmiest pod koberec ked z oboch moze byt prosperujuce tehotenstvo.

blonde_bella
15. mar 2024

@janica_ Ja mám rada tvrdú pravdu, nepotrebujem medové motúzy popod nos .. ak u teba nádej zomiera ako posledná, nech sa páči .. ale ja to tak nemám ...

vixy_dixy
15. mar 2024

12DPO

janica_
15. mar 2024

@blonde_bella ja som realistka, poznam vela osudov zien a ziaden nie je identicky. A neverim slepo na to ze niesom neomylna.

blonde_bella
16. mar 2024

@janica_ mne sa foto fakt nechce .... Drž sa

kvetkahana
3. apr 2024

@vixy_dixy jej blahoželám 😍

vixy_dixy
4. apr 2024

@kvetkahana ďakujem😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre