Negatívne testy na 33. deň cyklu

kika109
19. jan 2022

Dobry den, chcem sa spytat som 33DC, pozitivny ovulacny test som mala 21DC, v ten den som bola aj na USG kde bola potvrdena ovulacia. Asi 2 tyzdne mam bolesti ako na menstruaciu, podbrusko, krize, stale chodim na WC lebo mam pocit, ze uz to prislo. Tehotenske testy su negat, ale dnes som si spravila ovu test a vysiel pozitivny.. sice druha ciarka bola svetlejsia ale bola tam. Na tehotenskom teste ziaden duch.
Na 30DC som mala presny pocit menstruacia a mala som jemny ruzovy vytok.
Ma niektora z vas take skusenosti?
Za odpoved dakujem. 🙏

anjelicek26
19. jan 2022

Ved na ovulacnom je stale nejaky duch... aj pred menstruaciou, tam dokonca silneju... ak je tehotensky negativny a ovulacia bola az 21.den, ocakavas dalsiu az okolo 35.dna, nie? Len sa ti to posunulo.

kika109
autor
19. jan 2022

@anjelicek26 tak to som nevedela, ze pred menstruaciou silneju

kika109
autor
19. jan 2022

@anjelicek26 asi sa len prilis sledujem tym, ze som vedela ze ovulacia bola a sme sa snazili tak som si myslela, ze snad by sa to mohlo aj podarit.

anjelicek26
19. jan 2022

@kika109 ved moze, este ti ani nemeska, testy nemusia nic ukazat este 🙂 Si len 12 dni po ovulacii... to vela este zenam neukaze, vajicko sa uhniezduje od 6-10.dnaa kazdej inak, tak podla toho stupa aj hcg. Daj tomu este sancu.

jaskolka
19. jan 2022

Ovulačny test teoreticky môže ukazovať na možné tehotenstvo, ale musí byť tak silne pozitívny, že ťa testovacia čiarka doslova svieti. Ak je len taka, ze slabšia, tak to by som ani nebrala ako pozitívny, ovulačné testy vždy majú dáku čiarku.
Tento ovulačny test je robený v deň meškania menštruácie, keď tehotensky ukazoval ešte iba slabucku druhu čiarku

kika109
autor
19. jan 2022

@anjelicek26 no ale asi pride MS nakolko take bolesti by som nemala. Dakujem aj taak 🤗

kika109
autor
19. jan 2022

@jaskolka tak tie ciarky ja mam uplne naopak.. takze asi je skor negativny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre