Negatívne testy, hCG a tehotenstvo

zibi
3. dec 2020

Mozem sa opytat na skusenost?
Ms meska 11 dni, testy negativne hcg negativne
no podla ultrazvuku tehotenstvo v zaciatkoch. Ma niekto takú skúsenosť 🙈

ivkazba
3. dec 2020

@zibi akože čo znamená tehotenstvo v začiatkoch? To je čo za medicínsky výraz? Ak by si bola tehotná, tak mala by si hcg. Tehotenský test môže byť vadný, ale hcg sa vylučuje pri tehotenstve, ťažko byť tehotná a nevylučovať hcg.

fokuska
3. dec 2020

@zibi A lekar, ktory na ultrazvuku urcil tehotenstvo na to povedal co? Ako to vysvetlil?

zibi
autor
3. dec 2020

@ivkazba ved to nie je ani medicinsky vyraz, ale moj 😃, ze v "zaciatkoch." Podla dr. 5 tyzden. Ale vysledok krvi negativny.To sa musim medicinsky vyjadrovať 🙈

Ja to vsetko viem, no dr. tam daco videl... tak preto sa pytam, ci sa niekomu nieco take nestalo...

cookie29
3. dec 2020

a "co" tam videl? no ja by som tomu nadej asi nedavala, to skor nejaka cysta alebo take nieco, je mi luto

juliatriscova
3. dec 2020

@zibi čo ti na to povedal dr? .......nato, že ti 11 dní mešká a máš hcg negatívne nie je dobré znamenie........ja som v tehu pri 5 dňovom meškaní mala aspoň nejaké hcg čo bolo nízke ale za 2 týždne už pekne stúpalo a mám zdravú dcérku....

zibi
autor
3. dec 2020

@cookie29 dak to si myslim aj ja🤔uz to aj tak beriem.. Ach jaj

anjelicek26
3. dec 2020

Cysta, polyp, myom? Ak tam hcg nie je, tehotenstvo to nebude :(

ivkazba
3. dec 2020

@zibi jaj taj, ja že to ti lekár povedal. 😀 A čo povedal lekár na to, že 5tt a hcg nič? Veď ako lekár musí vedieť, že toto sa vylučuje, že nemôžeš byť v 5tt a nemať hcg. Ako nechcem aby to vyznelo necitlivo, len mi to príde že si dávaš zbytočné nádeje. BUď zopakovať hcg (môžeš si ho dať aj sama zobrať ako samoplatca za pár eur v medirexe) alebo ísť k inému lekárovi, takému čo aj vie, čo robí.

zibi
autor
3. dec 2020

@juliatriscova ze tam mam zajtra prist, ze hcg spravi a ultrazvuk ešte... Myslim, ze keby mi dal vyvolavacku by mi to neuskodilo

zibi
autor
3. dec 2020

@ivkazba no ved ja som si dala ako samoplatca, lebo on mi robil ultrazvuk s tym ze tam vidi nejaku ten gestacny vacok a tym padom to bral ako tehu. Hcg som si dala sama zibrat, lebo uz sa nestihlo odobrat, som tam sla piatok naobed. Tak v labaku ako samoplatca. Dosli vysledky a negativne. Tak som volala a ze mam este raz ist na hcg, ultrazvuk.. take natahovanie zbytocne oidla mňa

zibi
autor
3. dec 2020

@anjelicek26 a o mala som cystu pred rokom, pichol vyvolavacku. Aj teraz mam cystu, len mam asi smolu, ze dr. vidi aj daco v maternici co si mysli ze je gestacny vak.. Ide ma poraziť uz. 🙄🙈

zibi
autor
3. dec 2020

@juliatriscova ja som mala nejakyh 0,7 a norma od 1 cize ani naznak.. Keby ze mam aspon 30 tak tu ani nepisem.. Ja uz si namyslam, ze mam dajaky nador, co tam vidi.. 🙄

zibi
autor
3. dec 2020

@fokuska on videl pociatocne štádium tehu. No hcg mi este ni nebral. No ja som mala tusaka, ze to bude nejaka haluz

anjelicek26
3. dec 2020

@zibi drzim palce, nech to nie je nic zleho, skus dlhodobejsie brat gynex, vyssie davky, toto na taketo veci pomaha. Mne odkedy ho beriem cysty prestali sa robit. A to som mavala 3x rocne a velke.

zibi
autor
3. dec 2020

@anjelicek26 dakujem, skusim

juliatriscova
3. dec 2020

@zibi držím prsty nech to dobré dopadne 😘...........uvidíš zajtra aké budú výsledky......

zibi
autor
3. dec 2020

@juliatriscova ďakujem,😊

magdalena1996
3. dec 2020

Ahoj som 8dpo vidíte tam niečo?

juliatriscova
3. dec 2020

@magdalena1996 áno vidím druhú slabšiu, skús test zopakovať o 2 dní.......ak bude silnieť, si tehu.......😍

ruth98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska09
3. dec 2020

Mne meska menštruácia 3 dni, mam bolesti v podbrušku. Cez deň žiadne bolesti, len večer ma začne bolieť jeden potom druhy vajecnik, plus ma bolia krize, točí sa mi hlava. Pri prvom tehotenstve som nemala žiadne príznaky len mi meškali spravila som si test a bolo to. Test som si robila a bol negatívny. Na preventívnej kontrole som bola pred 2 mesiacmi, mala som cystu ktorá mi počas menštruácie praskla našťastie. Neviem ci mam ísť zajtra doktorovi ci sa mi zasa neobjavila cysta. Alebo si mam spraviť zasa test ráno. 🙄

ajka251
3. dec 2020

@ruth98 mozte 🙂 gratulujem ❤️

juliatriscova
4. dec 2020

@petuska09 ahoj, skús test o 2 dni.....hcg môže byť ešte nízke........môže to byť tehu ale aj cysta......ťažko povedať.......ak nepríde ms a test stále negatívny, tak sa objednaj k dr..........

juliatriscova
4. dec 2020

@ruth98 gratulujem zo ❤..........nech ste zdraví..........Boh vás žehnaj

ruth98
4. dec 2020

@juliatriscova ďakujeme veľmi pekne ❤️😍

18momo18
4. dec 2020

@anjelicek26 prosim Vas a ake davky ste brali?...tiez mam cystu a chcela by som to vyskusat. Dakujem

anjelicek26
4. dec 2020

@18momo18 2*5 kvapiek dlhodobo. Mne sa robili cysty velmi casto, dokonca mi museli robit laparku kvoli akutnym krvnym cystam, to ma tak prebralo, ze musim s tym nieco robit... mne sa robia, lebo mam prirodzene vysoky prolaktin, vajicko nepraskne, spravi sa cysta.

18momo18
4. dec 2020

@anjelicek26 dakujem za radu, vyskusam to.....ja mam len jednu cystu cca 3 cm, dr ma sleduje ale nevylucuje operaciu....comu by som sa najradsej vyhla.

janka_01
5. dec 2022

@zibi stará téma ale ako si dopadla?

zibi
autor
5. dec 2022

@janka_01 juj to bolo davno..bol to prazdy gestacny obal z ktoreho sa nevyvinulo embryo😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre