Negatívne testy, ale občas mi je zle

18. aug 2024

Ahojte , možno blbá otázka ale stalo sa niektorej mamičke niečo podobne ?

Posledné týždne sme s mužom mali styk bez ochrany , avšak vždy stihol vybrať … tu však ale nastáva zlom nakoľko mi menštruácia chodila ako hodiny na čas , meškala max 1deň na druhý už prišla no nikdy mi nemeškala takto dlho ako teraz
Meškala mi 8 dni , s toho mi niekdy bolo aj nejak divne , akoby mierne na zvracanie a často vyberám jedno , neviem si prísť na chuť , skôr by som iba sladké jedla,
Po 8.dňoch meškania mi menstruacia prišla , bez (bolesti ) čo ja som každú menštruáciu skoro prerevala od bolesti teraz zrazu bez bolesti menstruacia , testy sú negatívne , no občas mi aj zle niekedy je len mierne zle .

andrea_82
18. aug 2024

Psychika, moc sa pozorujes, priznaky si dokazeme vsugerovat. Tiez sa mi to par krat stalo a tehotna som nebola.

autor
18. aug 2024

@andrea_82 môže byť aj to pravdepodobne , no nejak som nebola zameraná na tehotenstvo 🙈 dokončujeme dom tak som na dieťa teraz moc nemyslela 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre