Negatívne testy a jemné špinenie

adriana9977
21. sep 2021

Ahojte..chcem sa spýtať či nemá niekto skúsenosť..snažíme sa s priateľom o bábätko..už prešlo 10 dni od toho čo to domna dával a meškala mi samozrejme menstruacia…mala som bolesti pod bruškom,ranné zavraty,nechut…testy vyšli negatívne…včera som mala jemne spinenie s krvou skôr do hnedá a dnes som veľmi vykrvacala…nemá stym prosím niekto skúsenosť? Mám to brat ako menštruáciu čo znamená že tehotná byt nemôžem? Ďakujem vopred za odpovede

nafka0483
21. sep 2021

@adriana9977 No mas negativne testy, krvacas - cize predpokladam, ze je to menstruacia, tak asize tehotna nie si.
Krvacanie prislo v case menstruacie, nie? Kedy bol prvy den poslednej menstruacie co si mala predtym?

veronikaszabova
21. sep 2021

@adriana9977 pred 10timi dnami ste sli naplno, zaroven ti uz stihla aj meskat... 🤷🤷 Mali ste vobec styk cez ovulaciu?

adriana9977
autor
21. sep 2021

@veronikaszabova práveže nie prvý krát to domna dával 2 dni pred menštruáciou…odvtedy mám divne pocity

adriana9977
autor
21. sep 2021

@nafka0483 to bolo 18.8…ešte 2 dni som mala husté biele vytoky a včera toto hnedé spinenie a dnes už krv…

veronikaszabova
21. sep 2021

@adriana9977 tak ako chces byt tehotna po ovulacii...

adriana9977
autor
21. sep 2021

@veronikaszabova ovulaciu mám mat za 5 dni…rada by som vedela o tom viac nemám ešte deti preto sa pýtam…

veronikaszabova
21. sep 2021

@adriana9977 nastuduj si nieco o reprodukcnom cykle zeny na internete, nakolko v tom mas evidentne chaos

nafka0483
21. sep 2021

@adriana9977 No ved ked si mala napsoledy menstruaciu 18.8. a teraz zas krvacas, tak presiel zhruba mesiac, cize normalne si dostala menstruaciu. A ak ste od poslednej menstruacie nemali styk, tak z coho chces byt tehotna teraz?

Ako ti odporuca veronika nastuduj si ako to funguje, menstruacia, ovulacia... aby si chapala co a ako avedela kedy robit testy a kedy mozes byt tehotna.

domka222
21. sep 2021

@adriana9977 dievča, ty máš v tom nejaký bordel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre