Negatívne alebo sa neudržalo ? 😞

kiki255
13. nov 2019

Dobrý deň, už som tu pridávala príspevky, MS síce vynechala a mešká dosť....špinila som ružové a hnedé 3 dní. V utorok mi prišlo zle a som strašne precitlivená a niečo tuším. Síce mám nepravidelnú MS a zažila som si všeličo ale tento pocit nie. V nedeľu to špinenie skončilo. Prsia citlivé a na začiatku špinenia pichanie a tlak. Ovuláciu som mala asi posunutú, ako stále ....čiže neviem ako to testovať. Testy mi najprv neukázali nič a potom začínali duchovia. Utekala som na gyn. A Sestrička na Gyn. mi povedala, že oni krv neberú a ešte to nebude vidno. 2. Decembra mám prísť na kontrolu a mám si robiť testy. Dnes je to už 4. Test za 8 dni a stále len duchovia. Môže byť, žeby mám šťastie na chybné, alebo presvitajúce kanáliky ? Prikladám fotku dnešného veľmi divného testu než pred tým, z ranného moču ( kanalik alebo negatívny?) alebo plus s tým špinením sa to neudržalo ? Test by mi už dávno ukázal jasne. 😢 Sestričku ani nehlo, keď som jej povedala koľko mi meškajú, že som špinila a že mám stále len duchov. Posledné dni svetlejších. (Fotka nekvalitná, duch už oveľa neviditeľnejší😞) ďakujem.😊🙏🏻

xeonela
13. nov 2019

@kiki255 ja nevidim ani toho ducha, mala by si sem dat fotky viac testov a nie len jedneho na ktorom nic poriadne nevidiet. Potom ti vieme poradit. Myslim, ze keby sa neudrzalo krvacala by si o nieco viac... kedy bol nechraneny styk?

veronikaszabova
13. nov 2019

Podla mna je test negativny.

uhgara
13. nov 2019

Nechcem ta sklamat ale ako aj baby napisali, tak test je pravdepodobne negativny. Nie je vobec vidiet ani len naznak druhej ciarky.

kiki255
autor
13. nov 2019

@xeonela

@veronikaszabova
@uhgara pravda .... tak dávam iné fotky. Táto naozaj len okom vidno. 🙂 s mojim mobilom je zázrak že niečo take aj zachitím, keďže kvalita fotenia sa mi znížila, kvôli pamäti 🙂 práve preto sa pýtam že dnešný už neviem ani odfotiť a je slabší

xeonela
13. nov 2019

@kiki255 na tej tretej fotke nieco vidim, ale skor si myslim, ze to je kanalik, kedy si sa testovala? Kup si tie lacnejsie testy tie palickove a aby mali citlivost 10...

kiki255
autor
13. nov 2019

@xeonela v skutočnosti bol tmavší svetloružový. Robila som obyčajný pepino aj tam boli taký ako na poslednej. Negatíve som už za svoj život videla, žiadne kanáliky a ešte sa mi to takto neukazovalo za sebou. Preto sa bojím. Dnes už slabšie viditeľný ale bol tam. :( ďakujem.

uhgara
13. nov 2019

@kiki255 na tej poslednej fotke je ducha vidiet. No byt tebou pockam par dni a potom si skusim spravit az test.

kiki255
autor
13. nov 2019

@uhgara práveže od tej fotky prešli 4 dni a už prestáva ukazovať aj toho ducha po skončení špinenia aj s krvou. :/

tosomja
13. nov 2019

Uz sa netestuj. Ak mas byt tehotna, budes aj o tyzden. Zbytocne si len nestastna. Podla mna by po 8 dnoch bolo viac vidno, nie stale tak slabo.

kiki255
autor
13. nov 2019

@tosomja lenže gyn. povedala s úsmevom na moje testy keď som jej ukázala, že asi som tehotná lenže ja si tiež myslím že by viac ukázalo po dňoch 🤔

kukulienka83
13. nov 2019

@kiki255 nechceš skúsiť aspoň 1 test digitálny, je drahší, ale pôjdeš na istotu a potom nemusíš ďalej testovať do nemoty a už len počkať na tu kontrolu u gyn. Držím palce

janynyna
13. nov 2019

A prečo neberu krv? Nerozumiem.

tosomja
13. nov 2019

@janynyna tiez nechapem, hlavne v takom pripade.

zuzi0911
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki255
autor
13. nov 2019

@janynyna
@tosomja tiež som bola prekvapená. Povedala že oni neberú. Neviem kam s tým mam ísť. Ostáva mi len čakať do 2. decembra kedy mám prísť

tosomja
13. nov 2019

@kiki255 alebo chod na pohotovost, povedz, ze si si robila test a boli ta brucho alebo hocico. Nemam rada take vyuzivanie, ale po skusenosti co som mala ja, uz vyuzivam vsetko, kazdy bolestivy prd s prepacenim 😉

evuska135
13. nov 2019

@kiki255 ja by som povedala ze ak ti po takom case test neukazuje a nestmavuje sa je to ten horsi variant :( nikdy to neni iste aj ja som sa nedavno tesila z kolajniciek a nakoniec predcasne :(

dominika411
15. nov 2019

Ahojte baby. Mešká mi to dnes druhý deň. Včera som si robila prvý test, dnes druhý. Na oboch sú dve čiarky, ale keď som čítala výsledok po minúte, ako je v návode, boli svetlejšie. Po 5 minútach vraj sa už vraj výsledok nemá pozerať, ale oni stmavli takto. Mam bolesti, nie stále, sem tam, dosť, často ma pichá v oblasti vaječníkov.
Co myslite, som tehotná?

kiki255
autor
15. nov 2019

@dominika411 gratulujem 😊 Viem že sa nemá pozerať po limite ale každý test je iný, nemusí byť tak, ako oni píšu a aj HCG v tele. 😊

sasanka605
15. nov 2019

@kiki255 ja som tiež tak mala a nakoniec zobral doktor aj krv a nič. Mala som pred operáciou tak preto som otestovala vtedy. Neskôr sa nám za darilo a krpec si pokojne spinka teraz 😊.
A teraz len tak všeobecne - baby ako keď si pre itate navod na teste a aj tak sem dá ate čiarky jak prasa silné to kvôli čomu? Čisto ma to fakt zaujíma, bez urážania alebo tak. Keď baba vraví ze jej slabinu čiarky a fakt chce poradiť a dakto do toho praskne foto takého testu že aj slepý by videl tak nerozumiem tomu. Nedalo mi to no.

kiki255
autor
15. nov 2019

@sasanka605 tak hej mala tam dve silné diaľnice. Čiže v tele HCG 😊Ja dnes mám silnejšiu než pred tým ale nerozumiem tomu pretože prešlo kopu času. Som asi nešťastnica na tie testy a kupujem šmejdy pokazené 😁

kiki255
autor
15. nov 2019

@sasanka605 lenže my sme nedali pozor tri dni pred MS a ovuláciu som mala posunutú na tie dni. Čiže neviem ako to brať. A počítať 😊 Neklamala im si s tým hlavu. Samozrejme MS mi neprišla iba špinenie o týždeň na to,hnede ružové par krát do dňa ...a o dva dni cca skončilo. Samozrejme tlak vo vaječníkoch, nevoľnosť a nálady lenže testy mi stále ukazujú inak. Ešte sa mi to nestalo. Viem ako vyzerá negatívny 😊 Nerozumiem tomu a asi to nechám tak, čo má byť, to bude.

sasanka605
15. nov 2019

@kiki255 možno sa len neskôr uhniezdilo, počkaj a uvidíš. Stres nepomôže

zuzi0911
15. nov 2019

V prvom rade musíš testu rovnakou značkou. A sledovať ako sa správa čiarka..

kiki255
autor
15. nov 2019

@sasanka605 môže sa neskoršie zahniezdiť ? 🙂 jasne počkám a urobím potom digi. Ten by už mohol prezradiť. Vraj mama testy robia duchov 🙂 ďakujem

izibella
15. nov 2019

skús si urobiť clearblue...mne ukazovali všetky negativne a on mi ukázal plus 1-2 týždne. Klasické mi ukazujú už teraz l slabšie čiarky a to som uz bola u gyn a videl tam dutinku.

kiki255
autor
15. nov 2019

@izibella a nepovedali ti prečo testy ukazovali negatívne ? 😊 Pôjdem kúpiť Clearblue

izibella
16. nov 2019

@kiki255 ze lebo bolo skoro...niekto ma aj nizdie hladiny hcg, je to individuálne. Niekomu to ukaze už pred MS a niekomu az tyzden ci nebodaj dva po. Ale tie digi clearblue su najpresnejšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre