Negatívna krv, no meznes stále mešká

alojzova
10. máj 2020

Ahoj baby už vám asi s tým idem poriadne na nervi ale ja sama som veľmi nervózna . Mešká mi už 12 dní u lekára som bola v utorok spravil mi vaginálny ultrazvuk a niečo tam aj bolo taká maličká guľka tak zobral mi krv na potvrdenie alebo vyvrátenie tehotenstva v stredu som si volala o výsledky sú negatívne pichol mi vyvolávačku no menštruácia stále nikde je možné že aj napriek negatívnym krvným testom môžem byť tehotná?

veronikaszabova
10. máj 2020

@alojzova a co tak si spravit test? 🙈

kitycat
10. máj 2020

Pockaj, uz vytahujem kristalovu gulu 🙄

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alojzova
autor
10. máj 2020

@jana65l ďakujem

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
10. máj 2020

@alojzova viem ze po vyvolavacke hovoria, ze by mal prist ms do 14 dni, podla toho co pises, som pochopila, ze si dostala vyvolavacku pred par dnami.
zrejme mas hormonalnu poruchu. ak si to doteraz nemala, neobavaj sa. myslim, ze kazdej z nas sa nieco take niekedy moze stat, ci stalo., ja som to tiez tak parkrat mala.

alojzova
autor
10. máj 2020

@majamat áno ja som 4mesiace po pôrode pôrod bol veľmi ťažký ale v marlrci menzes prišiel no v máji už nie no predtým mi najviac meškal 7dni

alojzova
autor
10. máj 2020

@jana65l aha a aj keď som otehotnela napríklad o tých 10 deň neskvor už bi mi meškala menštruácia?

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alojzova
autor
10. máj 2020

@jana65l aha no ďakujem počkám ešte do stredy keď nedôjde tak pôjdem zase k lekarovi

merilyn1234
10. máj 2020

@alojzova a kojis? Ja pri prvej som mala 1 menzes, potom ďalší po 80 dňoch, a potom sa to postupne skracovalo, že po 50, potom 40 a potom 31, aký som mala pred otehotnenim...

alojzova
autor
10. máj 2020

@merilyn1234 nie nekojim

vierkainka
10. máj 2020

Ahoj.. Pripojím sa sem do tejto tvojej diskusie.. Pred pár rokmi 2016, som riešila podobnú situáciu... Menzes meskal, test negatívny.... Krv bola negatívna.. Nakoniec som vtedy tehotná nebola, meškanie spôsobil stres a prechladnutie.. Dokonca som potom o pár týždňov prekonala aj zápal močových ciest, brala ATB.. Nechcem ti dávať falošnú nádej, ale ak krv neukázala rastúce hcg, tehotná nie si.. Ja som otehotnela až v 2019 v novembri, už s terajším mojim manželom, no dobre bohužiaľ som potratila. Test mi ukázal tehotnosť v deň očakávanej MS.. Slabú čiarku, no každým dňom silnel..treba sa sústrediť na na nový cyklus, zachovať kľud, pokoj a nasad si kyselinu listovú, viac ovocia. Držím palce🌼😉

veronikaszabova
10. máj 2020

@vierkainka ona nechce byt tehotna

alojzova
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova moja zlata teba sa nikto nepital

veronikaszabova
10. máj 2020

@alojzova si normalna?? 🤣 odpovedala som snad tebe?

alojzova
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova no nemusela si mne ale ako vidím nikto sa teba nič nepital tak sa nestaraj do všetkého ok

veronikaszabova
10. máj 2020

@alojzova "moja zlata" je to verejne forum a odpovedat moze kazdy jeden clovek. Ci sa ti to paci, alebo nie.

alojzova
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova aj keď to je verejné ale si myslím že je neslušné keď sa do všetkého staráš si otravná

veronikaszabova
10. máj 2020

@alojzova
Zato ze som napisala, ze nechces byt tehotna??? A neriesila si nahodou pred par dnami, ze si mozno tehotna a kde kupis potratove tabletky??

vierkainka
10. máj 2020

@veronikaszabova jaj aha... No je pravda ze som to čítala narýchlo a ona otvorila aj jednu moju starú diskusiu z 2016 roku... Tak ale napísala som svoju skúsenosť, možno jej to pomôže sa zorientovať 🌼

alojzova
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova aj keby teba do toho nič ale ako vidím rada provokujes a ja nemám rada takých ľudí nebudem sa ku tebe vyjadrovať nestojiš mi zato

veronikaszabova
10. máj 2020

@alojzova chovas sa ako male trucovite decko.

alojzova
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova ties si to myslím o tebe

veronikita1997
16. apr 2021

@alojzova ahoj, ja mam taky istí problém. Menštruácia mala byť 9.3. Ovul som mala 29.3. ,,, 12. 3. SOM BOLA NA KRVNÉ TESTY ASU NEGATÍVNE. ŠLA SOM MOŽNO SKORO NA KRVNÉ TESTY, TIEŽ SOM 13. 3. BOLA NA VYVOLAVACKU. MENŠTRUÁCIA NIKDE

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre