Nedostala som menzes

frantisekhav
22. jan 2022

pred cca mesiacom som tu pisala že deň kedy som mala ovulaciu som mala s priatelom nechraneni sex ale ejakulacia nebola neurobil sa ani nič bolo to chviľkove a dneska som mala dostať menzes a žial nedostala môžem byt tehotna?

pondelok01
22. jan 2022

@frantisekhav pred mesiacom si mala ovulaciu, a mas dostat az dnes? Termin ovulacie si ako zistila?

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@pondelok01 aplikacia ale vždy mam pravydelny ciklus vždy ako mi to tam ukazuje aj menzes vždy prides včas a denska nič

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@pondelok01 a teraz mam riadne bolesti myslite ze to pridu mi kramy?

janai1
22. jan 2022

@frantisekhav keby si mala ovuláciu pred mesiacom tak už by si mala MS pred 2 týždnami a teraz zase ovu keďže píšeš ze máš pravidelný 😉

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@janai1 nie mala som ovulaciu 8.1 som napisala priblizne pred mesiacom tak 8.1

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@janai1 8.1 aj pohlavny stik a dnes som mala dostat menstruaciu a nedostala som a teraz mam riadne bolesti v podbrušku myslite že to bude menstruacia? alebo to druhe

adriannasvk
22. jan 2022

Tak ja som z toho jelen co ty tu pises 😅tak pred mesiacom ci 8.1? Si zbehni kupit test a budes vediet

loliki
22. jan 2022

@frantisekhav Cyklus. Styk. Prepáč, budeme to riešiť každý mesiac?

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@adriannasvk test som si robila aj po 10 dnoch po pohlavnom styku a negativny a dneska je 14 dwn

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@adriannasvk či uz aj na 10 den je mozne ze by bola mala ciarka

adriannasvk
22. jan 2022

@frantisekhav test si mas robit najskor 1 den ocakavanej MS. Skor ti nemusi ukazat nic....mne neukazal nic a 1 den ked som mala dostat,kolajnice ako hrom😅ale hlavne klud,mozu ti meskat aj zo stresu

petka1402
22. jan 2022

@frantisekhav preboha deti najprv si naštudujte co a ako, riziká, antikoncepcia, tehotenstvo, ovulácia, menštruácia a potom sexujte 🤦‍♀️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
22. jan 2022

@petka1402 aj gramatiku by som doplnila…. 🤦🏻‍♀️🧐

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@adriannasvk a kedy ste si robili vy ten test ked nevyšiel po kolkom dni

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@hazelgracegus 8.1 ovulacia

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@adriannasvk stres je až teraz a uz nemam bolesti mala som chviľkove tak neviem

petka1402
22. jan 2022

@malinoismum no aj to🤷‍♀️ jasne človek sa sekne, ale to niekedy také skvosty, čo oči bolia

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriannasvk
22. jan 2022

@frantisekhav to si nepamatam ale cca 3-4 pred ocakavanou MS

adriannasvk
22. jan 2022

@frantisekhav vsak ak mas blizko napr billu zbehni si kupit test a budes mudrejsia

irenka_peinlich
22. jan 2022

@malinoismum- presne tak, že “pravydelny ciklus”, tak z toho ma az vyzulo😳. Autorka by si mala popri aplikácii na ovulaciu a menštruáciu stiahnuť aj aplikáciu písania y/i..

malinoismum
22. jan 2022

@irenka_peinlich veď to, že to vyhodí z cyklu aj mna 🙂

jaskolka
22. jan 2022

Ty raz píšeš, že si mal s priateľkou sex a neurobil si sa a ci nie je tehotná, lebo zvracala, potom zase, že ty si ta priateľka a chlap sa neurobil, ale možno mal kvapku lásky a co ak si tehotná..
v podstate je fuk, čo si (on ci ona) ale preboha prečo nedáte si poriadnu ochranu?
A prečo test ideš kúpiť až v pondelok? Veď ak tak stresujes, tak si test mala mat kúpený už dávno a čakať, či menzes dôjde ci nie a testovať.
Okrem toho test kúpiš aj v Kauflande, či tescu, aj drogérie sú otvorené
Ale osobne myslím ze skôr z toho stresu a strachu menzes mešká..

nelca0510
22. jan 2022

Nejako mi to z tvojich počtov nevychádza. Ak si mala 8.1. sex,tak teraz by si mala mať menzes a to nie je od toho mesiac keď je 22.

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@nelca0510 8.1 som mala ovulaciu aj nechraneni sex a dneska 23.1 mi mala prist menštruacia a neprišla

adka176
22. jan 2022

Kľud veď budeš len tehotná 🤰.... nič iné sa nedeje....

frantisekhav
autor
22. jan 2022

@frantisekhav pardon nie 23.1 ale 22.1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre