Nechránený styk počas ovulácie

minaaa22
14. aug 2017

Ahojte potrebujem poradit, mala som nechraneny pohl.styk v case ovulacie namiesto ocakavanej menstruacie som dostala biely vytok o dva dni spinenie trvalo dva dni na to v sobotu rano menzes a v nedelu skoncil. Mozem byt tehotna??? Nebolia ma prsia ani nic len mam pocit zavratov prosim vas o vas nazor dakujeeeem

osky
14. aug 2017

Mohlo to byt spinenie z uhniezdenia a mohla to byt ms.
Pockaj aspon tyzden a urob si test...
Tu do teba nik nevidi.
Takze mozne je vsetko...

minaaa22
autor
14. aug 2017

Este som tam zabudla dodat ze po sexe v case ovul.som po tyzdni mala na nihavickach cerveny fliacik

michovka
14. aug 2017

Ano, mozes byt tehotna.

omg721
14. aug 2017

Veď si sprav tehu test, tak ako radí osky, počkaj pár dní a sprav si ho 🙂 inak môžeš iba bádať, aj ty, aj my, či si či nie si 🙂 a tehotná môžeš byť stále a už duplom, keď máš sex počas ovu...

minaaa22
autor
14. aug 2017

Test som si robila ked mi to dva dni meskalo a bol negat.

omg721
14. aug 2017

skús počkať pár dni a spraviť si opať... ak bude opať negatívny, može byť, že to bola menstruacia... nejaká divne slabá ale bola

minaaa22
autor
14. aug 2017

Je to divne mam pocit na podbrusku akoby som mala menzes ....pojdem asi k doktorovi

xxxxxnnnnn
14. aug 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

minaaa22
autor
14. aug 2017

Ahojte potrebujem poradit, mala som nechraneny pohl.styk v case ovulacie namiesto ocakavanej menstruacie som dostala biely vytok o dva dni spinenie trvalo dva dni na to v sobotu rano menzes a v nedelu skoncil. Mozem byt tehotna??? Nebolia ma prsia ani nic len mam pocit zavratov prosim vas o vas nazor dakujeeeem

minaaa22
autor
14. aug 2017

@xxxxxnnnnn
Neviem ci som to urobila spravne

roomaa
15. aug 2017

@minaaa22 nevložila si svoj príspevok správne. Ona mala na mysli, aby si do tej témy (na ktorú ti dala link) napísala tento tvoj problém. Tam baby takéto veci riešia trochu viacej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre