Nechránený styk a možné tehotenstvo

majka1215
19. mar 2013

chcela by som sa opýtať..s priateľom sme mali nechránený sex a mal pocit že už bude tak ho vytiaho la urobil sa. je možne že som tehotná? čo ak to bol z jeho strany naozaj len pocit? mala som nepoldné dni a menzes mám dostať 23. pocity mám rôzne. bolia ma prsia, jemne podbruško a veľa jem. ale to mám aj pred menzesom. Je tam šanca že by som bola tehotná???

sendy182
19. mar 2013

@majka1215 možné je všetko i to že táto téma je pre teba veľmi prospešná a vieme ako to robíte čo je fakt v tejto dobe hlavné a necudné 😕 😕 😕 😕 😕

awalancha3
19. mar 2013

.......vieš......máš menší problém...a možno je to aj trochu vacsi problem, nez malý.....a netyka sa tvojej otázky......
Ja som , ale dobrá duša, a odpoviem ti na tvoju otázku: áno, je šanca, že si otehotnela a taká istá, že si neotehotnela. Ked uz si napisala na MK tvoj "problem", tak z konika neodchadzaj len tak, chod do temy meranie bazalnej teploty a nastuduj si veci s tym suvisiace- nech mala aspon nejaky ucel tvoja návsteva na tomto portále.

martinkatinka
19. mar 2013

@majka1215 áno, môžeš byť tehotná!

irriss
19. mar 2013

...
@sendy182
nevime vsechno..rozmery chybi 🤐

martinkatinka
19. mar 2013

Ja som napríklad otehotnela cez neplodné dni 😉

ivec16
19. mar 2013

@majka1215 mozes byt tehotna, mam kamaratku ktorej sa to takto podarilo, ked mala 16...

blanka12
19. mar 2013

@majka1215 ahoj moja poviem ti neverila by som ze si nemohla neotehotiet bo predstav ja ked mam mat neplodne dni mam plodne a ked mam mat plodne mam nedlodne vzdy inak

majka1215
autor
19. mar 2013

je možne že z jeho strany to bol len pocit?

cerez
19. mar 2013

@majka1215 Ak chceš byť tehotná a nevadilo by ti že by si otehotnela, tak to nechaj tak. Čas ukáže. Nerieš pocity svojho partnera, skôr sa zameraj na to ako by sa zachoval partner, keby si otehotnela.

sendy182
19. mar 2013

@irriss 😉 ja by som takúto chúlostivú tému tu takt neriešila..... 🤐 😵 .....pretože sú to a aj budú iba dohady..čo ak čo ak čo ak...fakt neviem prečo si novozaregistrované myslia hneď že ak žena otehotnie tak už aj má tie pravé tehu príznaky... 😝 😝 😝 ...hlavne ak je pred menzesom... 😉 ..tehotenský test to istí môže si ho urobiť na piaty deň po styku........v prípade pochybností test zopakovať a smer gynlekár
@majka1215 😉

irriss
19. mar 2013

@sendy182 dekuju za vyklad..ale to ja uz mam za sebou... ja jsem ve veku, kdy bych uz skoro potrebovala vyklad o prechodu 😀 😉

sendy182
19. mar 2013

@irriss no vidíš ani som si nevšimla ako som to poslala....pre teba mal byť ten smejko 😉 😉 😉 😉 a pre majku1215 to ostatné............. 😅 .............ale do prechodu?.....hádam nie 😀 😀 😀 veď sme hotové mladice 😝 😝 😝

irriss
19. mar 2013

@sendy182
no prave..HOTOVE 😀 😀 😀 😀

felixa
19. mar 2013

@majka1215
Kedy ste boli spolu? Pozri, ak teraz pred menzesom davno po ovulacii a este k tomu ejakuloval mimo teba, tak by si nemala byt tehotna. Riziko je, ak by ste boli pred ovulaciou, cize po menzese, lebo spermie mozu dlho prezit, az 5 dni, niekde sa uvadza az 7 dni. A vsetky tie pocity co mas - byvaju aj pred menzesom.

majka1215
autor
20. mar 2013

@felixa tak 2 tyždne po menzese sme boli spolu a viem tie pocity su aj pred menzesom ale tak no....

lucia941
23. mar 2013

mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia941
23. mar 2013

to dufam nie,že by sme s priateľom nechceli deti ale ešte mame čas nemam žiaden taky priznak žeby som mala byť ale jedine čo mam taky divný pocit podbruškom ale len na ľavej strane neviem z čoho to može byť..... ale aj tak dakujem za názor 🙂

felixa
25. mar 2013

@majka1215
Priblizne dva tyzdne (+-) po menzese (samozrejme zalezi od dlzky cyklu) je prave ovulacia (v strede cyklu), tam je riziko otehotnenia najvyssie. Az po ovulacii si neplodna. Meraj si teplotu, sleduj hlien, nieco si o tom precitaj, aby si si vedela v buducnosti urcit ovulaciu. Ale ak partner ejakuloval uplne mimo teba, aj tak nemusis byt tehotna. Ved sprav si skory test.

felixa
25. mar 2013

@lucia941
Ak nemas kratku dlzku cyklov, ale normalnu, nemusis otehotniet, ak ma partner slabsie spermie. Inak spermie mozu prezit az sedem dni, to by ti prave mohlo vychadzat na ovulaciu a otehotnela by si.
Inak, ta bolest byva aj pri ovulacii, to by znamenalo, ze si neotehotnela a mas dalsiu ovu. Ale, ved uvidis. To su take teorie. 🙂

felixa
25. mar 2013

@majka1215
Majka, opravujem sa, lepsie som si precitala tvoj prispevok. Dva tyzdne od skoncenia menzesu (cize pribl. 3 tyzdne aj s menzesom - zalezi od dlzky menzesu) uz mozes mat davno po ovulacii. Cyklus sa totizto rata od prveho dna menzesu. Tak zalezi na tom, ako ty tie dva tyzdne myslis.

lucia941
25. mar 2013

@felixa no neviem máš pravdu, že sú to len také teórie a každý to má individuálne.... 🙂 ale ja sa na to aby som bola tehotná vôbec necítim všetko je ok neviem možno to bude aj tým že si namýšľam..... mam dnes precne 11 dní od stiku a plus 5 dní menzes pretože v tom 6 dní sa to stalo tak mi to výchádza, podľa môjo cyklu ktorý trva 30 dní, že ovulaciu mam prave teraz.... 🙂

lucia941
10. apr 2013

baby nie som tehotná...... 🙂 🙂 🙂 dostalo som menštruáciu všetko je v pohode...... som veľmi rada 😀

petrapav
9. okt 2013

Ženy, ja stále nerozumiem, prečo tak riskujete. Je to taky problém, nasadiť mu kondom? Ked sa stane nehoda, chlapi nemaju ziadny problem, vsetko si to odskace vzdy zena. Nanajvys mu ublizite tym, ze si od neho budete ziadat vyzivne, ak porodite jeho dieta. Tehotenstvo a rodicovstvo je nakladna zalezitost a tabletka po stoji len nieco vyse 20 eur. Akoze, nie je nad cim uvazovat, ak este byt matkou nechcete...

orladno
30. dec 2013

ahoj potreboval by som od vas poradit ☹ ... vcera som mal sex zo svojou priatelkou a neviem ci je tehotna , mali sme sex dvakrat ale prvý bol z ochranou ale druhy už nie , a medzi tim som sa neumil a nieviem ci by mohla bit tehotna , prosim poradte mi lebo som ztoho na vetvi ☹

janinah
30. dec 2013

@orladno veľmi sa nudíš cez prázdninky? 😀

enigma6
30. dec 2013

@orladno a čo tak sa najprv doučiť gramatiku a až potom to ostatné 😝

radkagasparova
7. feb 2024

.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre