Nechránený styk

26. jún 2024

S manzelom sme mali nechraneny styk den pred ovulaciou🙈 pravdepodobne trochu “ušlo”…..Otehotneli ste niektora takto ?

janai1
26. jún 2024

Vieš o tom, že toto je jediný prirodzený spôsob ako otehotnieť? Takze všetky ženy

patka_673
26. jún 2024

tiez celkom nerozumiem otazke 😀 ako inak by si chcela otehotniet? neviem, ci by si si este daco ohladom tohto nemal nastudovat. 😀

jaskolka
26. jún 2024

Samozrejme, ze môžeš takto otehotnieť. A podľa aj mnoho žien "práve" takto otehotnelo

nevenka
26. jún 2024

No jasne, tretie dieta 2 dni pre ovulaciou a stvrte 4-5 dni pred...

evaachesa
26. jún 2024

Ano, veď práve takto sa plodia detičky. ☺️

egonsk
26. jún 2024

podla toho kolko toho oslo. Ak v ejakulate bolo viac ako 20 milionov hyperaktivnych jedincov, je velmi pravdepodobne, ze sa mohol jeden stastlive dostat tam, kde tuzil. Pricom ak ich bolo menej, je pravdepodobnost nizsia. Takze skus odhadnut podla mnozstva tej trosky, kolko hyperaktivnych snazivcov sa tam mohlo nachadzat a pouzi statistiku a pravdepodobnost k pribliznej odpovedi :P :D

evaachesa
26. jún 2024

@egonsk 😅👍

i_vu_li_cek
26. jún 2024

Ahoj, ak sa pýtaš preto, lebo máš strach - my s partnerom máme prerušovaný sex bez kondómu/antikoncepcie odkedy sme začali spolu fungovať, pred aj po ovulácii, a zatiaľ som neotehotnela. A som si istá, že za ten čas mu tiež už niečo "ušlo". Čiže nemusíš nutne otehotnieť, záleží aj od zdravotného stavu vás oboch.

autor
26. jún 2024

@i_vu_li_cek ano presne kvoli tomu😅 dakujem inak ze aj ked som dala asi blbu otazku nakolko viem ako sa plodia deti😆 skor ma zaujimalo to percento sance🙈no uvidim o mesiac dakujem pekne vsetkym ste mili.

autor
26. jún 2024

@egonsk 😁😁😁uvidim o mesiac kolko hyperaktivity bolo 😄dik

i_vu_li_cek
26. jún 2024

Ak teda nechceš byť tehotná, lebo šanca tu predsa len je, radšej si v lekárni vypýtaj tabletku po. Niektoré treba zobrať do 48 hod od nechráného styku, iné 72. O mesiac by si to musela riešiť už interupciou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre