Nechránený sex po menzese

jankajamka
11. jan 2018

Ahojte baby stalo sa vám niektorej že deň dva po skončení menštruácie ste malý nechránený sex a ste ostali tehotná?

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laura1804
11. jan 2018

Jasne_ ked mas kratky cyklus, prip.dlsiu mrchu, ziaden problem...

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laura1804
11. jan 2018

@veroni_21 samozrejme, u kazdej zeny a v kazdomcykle sa,najdu vynimky. Mne to napadlo iba ako priklad, kedysi som mala,24 dnovy cyklus a zvycajne hned po mrche plodne dni....

lujza123
11. jan 2018

Ano, tri dni po, vola sa Lucia a ma 8 r

jankajamka
autor
11. jan 2018

@lujza123 a kedy ste zistili po koľkých dní h že ste tehotná? Ja mám dostať menštruáciu až 23.1 no počas týchto dňoch má pobolievali prsia a vôbec som nemala výtok ako pri ovulacii proste stále mám obdobie sucha.kolky deň si urobiť test keď neviem kedy presne došlo k oplodnenie ďakujem

jankajamka
autor
11. jan 2018

@lujza123 ciklus mávam 28 dňový

veronikaszabova
11. jan 2018

@jankajamka kolko dnovy cyklus mate? Ak ma byt mrcha 23.1, tak ovulka este nemusela byt

veroni_21
11. jan 2018

@jankajamka No ja som to nejako nekontrolovala. Až som zistila že mi týždeň mešká menštruácia. Lenže som nejako opomenula ísť do lekárne po test. Takže som si prvý test spravila po 2 týždňoch meškania a ešte som ani pomaly nedocikala na test a prvá čiarka bola tak červená že viac sa už asi ani nedá 😂😂 ale príznaky som mala také isté ako pred MS. A absolútne ma nenapadlo že by som mohla byť tehotná, kedže sme v ten týždeň leteli na dovolenku. Čiže som prala, balila, mala som toho vyše hlavy a bum 😀 ale my sme to plánovali. Z tvojej reakcie a otázky usudzujem že asi neplánuješ byť tehotná. Či sa mýlim?

jankajamka
autor
11. jan 2018

@veroni_21 no my máme doma 2 chlapcov a strašne by som chcela dievčatko ja chcem len manžel moc nechce aspoň nie zatial

tatiana1329
11. jan 2018

Ano 2 dni po menstruacii... A teraz pekne spi na mne (21mesiacov ma)... Zistila som to az v cas dalsej menstruacie ked mi jeden den meskala (chodia mi presne ako hodinky) 😃 test som si robila den po planovanom prichode menstruacie... 🙂

jankajamka
autor
11. jan 2018

@tatiana1329 och to mám čakať tak dlho zbláznim sa som nedockava

martinapa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana1329
11. jan 2018

@jankajamka musis vydrzat 🙂 my sa uz snazime o druhe tiez mam pocit ze sa uz zadarilo, no mam mat az 28.1. tak musim pockat... :D

rucka77
11. jan 2018

To sa stáva každú chvíľu, pozri si telku, tam máš kopec báb, ktoré otehotneli takto

laura1804
11. jan 2018

Ak ta to potesi, deti splodene na zaciatku ovulacie su najcastejsie dievcatka 🙂

hettinka
11. jan 2018

Áno. Mame takto zdravého syna.

sofinka156
11. jan 2018

Dva krát tehu hneď po ms 😁

sofinka156
11. jan 2018

Aj mamina moja má tak 3 dcéry hneď po ms ..

timilv
11. jan 2018

Mne to podľa výpočtov a v porovnaní s dňami keď sme mali sex vychádza na deň po menštruácii 😉

jankajamka
autor
11. jan 2018

@laura1804 tak to by ma určite potesilo

jankajamka
autor
11. jan 2018

Kedy začnú prvé príznaky hneď po oplodnení alebo po uhniezdeny

gladiola28
11. jan 2018

Ja mam ms dostat 25.1 dufam ze nepride 😁 sex sme mali 3 dni po ms cyklus mam 25-26 dni... dufam ze sa niaka fesanda predrela 😂

veronikaszabova
11. jan 2018

@jankajamka oplodnene vajicko sa uhniezdi za cca 5-10 dni... Potom zacne produkovat HCG, ked stupa, vtedy zacnu byt prve priznaky - vynechana MS, nevolnost,...

lenakiss
11. jan 2018

Ja mam kratší cyklus ale otehotnela som už dva krát hneď po ms
@jankajamka

lenakiss
11. jan 2018

@laura1804 asi to tak nie je..prvý chlapec a aj druhý vyzerá že bude:D

kikuta
11. jan 2018

Áno hneď 1den po MS bol to šok pre mna a dnes už má 4 roky

katyk22
11. jan 2018

Ahojte baby 🙂 stalo sa vam niektorej ze sa Vam snivalo o tom ze ste dostali menzes a zostali ste tehotne? Podla snaru totiz dostat menzes znamena pocatie 😂 tak chcem vediet ci sa vam to niektorej stalo

jankajamka
autor
11. jan 2018

@katyk22 snár sú iba povery

nikaeli
11. jan 2018

@katyk22 Mne sa snivalo nieco ine.. V nedelu som cakala menses a v utorok rano sa mi snivalo, ze kocikujem. Letela som do wecka urobit test a o par tyzdnov budem kocikovat realne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre