Nechránený sex, divné bolesti hlavy a stmavnutie bradaviek

misalkdiana
2. nov 2021

Dobrý chcem sa opýtať mala som ale ten sex bol nechránený a spravil sa do mňa ale nie úplne a po hodine som dostala menštruáciu. Bolo to 23 .10 a 28.10. mi.ms skončila a po niekoľkých dňoch sa cítim divné bolesti hlavy závraty ztmavli.mi.dako.bradavky okrem toho nemam žiadne príznaky. Len občas ma trošku boli pod bruchom alebo len dakedy no strašne málo. Neviem či to môže byť tehotenstvo alebo čo poraďte

ailiba
2. nov 2021

@misalkdiana podľa mňa je malo pravdepodobne, ze by si mohla byť tehotná. Viacmenej, všetko je možné. Skus si cez víkend urobiť test a to si už budeš na istom. Tie príznaky môže byť aj hormonálny vykyv.

kivi13
2. nov 2021

@misalkdiana tak podľa mňa to tehotenstvo nebude... ale skús si spraviť test a uvidíš.. možno to bude len skoršou ovuláciou...

misalkdiana
autor
2. nov 2021

Neviem je to také zvláštne mám aj taký slabý priesvitný výtok. Často chodím cikať. Ale inak že by mi bolo dako zle alebo že by som zvracala to vôbec. Ale skúsim si spraviť ten test len mi to.pride. Ešte skoro

kivi13
2. nov 2021

@misalkdiana výtok môže byť aj počas plodných dni ako aj bolesti podbrušku alebo bolesť hlavy zmena bradaviek atď... ja napr. som počas plodných dni prvé dni mala tiež priesvitný výtok a deň ovulácie hnedý .... môže to byť že máš posunuté plodné dni...
alebo si tehotná a proste ti došla menštruácia síce nie je to častý príklad ale existuje aj také... 🙂

misalkdiana
autor
2. nov 2021

@kivi13 tak ťa menštruácia by bolo asi skoro dostať keď že 28 mi skončila a dnes je len 2 no uvidíme ja dostavam vždy tak koncom mesiaca a inak ja nemávam ani také problémy že by som mala vyrážky a teraz mám tvár vyhodenu od vyraziek je to také divné ale ďakujem za odpoveď uvidím ako to dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre