Nechránený sex a poztiívny test

18. feb 2023

Baby, menzes som mala 1.1.2023 .. mám nepravidelný cyklus, lebo kojim uz dva a pól roka… no odvtedy som menzes nemala , ani pohlavný styk lebo muž pracuje v zahranici, …potom sex sme mali 9.2 nechránený a mne dnes vyšiel pozitivny tehu test .. to si mám teraz normálne vyrátať podľa poslednej MS? Veď to je ďaleko, to by som mala byť v 6 tyzdni alebo ako 🤦‍♀️čo je uplna blbost

pukina
18. feb 2023

no lekar ti to pravdepodobne bude pocitat podla poslednej ms, ale ak ste mali nechraneny styk iba ten den tak si odrataj tie cca 2 tyzdne a termin si prepocitaj podla toho. A vysiel ti pozitivne digitalny? lebo to mi pride brutal skoro na pozitivny test 9 dni po styku..este by to mohlo byt falosne pozitivne.

janka_01
19. feb 2023

@autorka aký test si si robila? Vyšiel normálne pozitívny alebo len slabý duch?

alzbeta1991
19. feb 2023

ja som mala posledny menzes 8.5 a tt vysiel pozitivny 16.8. Samozrejme najskor ich zaujimal posledny menzes ale ked som povedala riadili sa uz len velkostou maleho

janka_01
20. feb 2023

@alzbeta1991 čiže si nemala 3 mesiace Menzes a ani pozitívne testy?

alzbeta1991
20. feb 2023

@janka_01 Presne tak...ale ja mam pco takze bezne som mala menzes 2x do roka...ovulaciu som mala niekedy na zaciatku augusta az...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre