Nechránený sex a menzes

misickaaaa1344
8. dec 2022

Ahojte , chcem sa opýtať, mala som nechránený sex v strede ovulácie (22.11). Nevystriekol do mňa ale je tam nejaký predejakulat alebo také niečo 😃. Dnes je 8.12 a včera som mala kŕče ako mávam bežne pred svojimi dňami. Žiadne iné nezvyčajne príznaky. Ale žiadna krv. Prišlo mi to čudné ale nič zo mňa netieklo. Skúsila som tam dať prsty a bola tam krv. Ale nevychádza zo mňa absolútne nič. Kramy mávam zvyčajne silne ale už 2 mesiace beriem nejaké tabletky na železo lebo no. Silne dni niesu sranda. Veľmi už 4. deň stresujem a neviem čo mám robiť, nemám v pláne byt ešte tehotná , síce to je tak trocha NAŠA chyba. Prosím povedzte ako to vidíte vy.

esmeronka
8. dec 2022

@misickaaaa1344 a čo takto tehotensky test?

misickaaaa1344
autor
8. dec 2022

@esmeronka bojim sa veľmi , zo stresu ani pohnúť sa neviem niekedy

esmeronka
8. dec 2022

@misickaaaa1344 no ale tu nikto nema veštecku gulu aby ti napisal či si tehotna...na to ti da iba test odpoveď

esmeronka
8. dec 2022

@misickaaaa1344 ak budeš tak máš 2 možnosti...a keď nechcete dieťa čo nepoužovate aspon gumu cez ovulaciu

stellarstar
8. dec 2022

@misickaaaa1344 daj si facku keď sa nevieš pohnúť, zajtra si kúp test a sprav si ho podľa návodu. My do teba nevidíme, keď sa pred sexom vieš pohnúť tak sa pohneš aj teraz a mysli na to v budúcnosti aby si sa mohla pohnúť aby si mala ochranu keď nechceš byť tehotná

dskjhfdlkdjhl
8. dec 2022

Ja to vidim tak, ze ak niekto nechce byt tehotny a ma rozum, tak sa chrani. A ked mas pochybnosti, tak si uz davno mala mat kupeny test, lebo neverim, ze sa nevies pohnut a uz si mohla byt otestovana. Samozrejme, toto vsetko za predpokladu, ze mas rozum.

veronikaszabova
8. dec 2022

@dskjhfdlkdjhl podla stylu pisania to bude asi este dieta a hanbi sa ist kupit test 🙂

dada0902
8. dec 2022

Baby nevidíte ze si robí srandu už len to vyjadrovanie čisté decko

veronikaszabova
8. dec 2022

@dada0902 tiez som toho nazoru. Vyjadrovanie piata cenova.

elis248
8. dec 2022

Choď si kúpiť tehotenský test, čo iné by si chcela poradiť?

viestta
8. dec 2022

Ja to vidim ako totalne nezodpovedny par.

esmeronka
8. dec 2022

@dada0902 ja to vidim na tmavšiu spoluobčianku čo zvyšuje pravdepodobnosť že je ozaj decko

zuzinka888
8. dec 2022

Pozri 1000 zien ti tu moze napisat ,ze nemas stresovat, ze tehotna nebudes. A ty budes. Pravdu ti povie iba test(y).

ruzovakrava
8. dec 2022

Na 50% tehotná nie si. Pomohlo? 🤣
Btw pobavila ma veta "síce je to tak trocha naša chyba" 😁😁

veronikaszabova
9. dec 2022

@ruzovakrava esteze to nezviedla na suseda 🙂

ruzovakrava
9. dec 2022

@veronikaszabova jedine ak bol pri tom, čo ak ich niekto nahováral? 🤔 😁

brembo
9. dec 2022

@misickaaaa1344 a ked sa budeš bat,myslíš si,že neotehotnieš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre